Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEKİ DEĞİŞİM


Recep Akyol
27 Ağustos 2015 Perşembe 22:57

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizde yapılan çalışma ve hizmetlere birçoğumuz olumlu ya da olumsuz eleştiriler getirdik, ben şahsen Belediyemiz tarafından halkımız için yapılan hizmetleri karalamak ve yalnızca eleştirmek gibi düşünce içinde olanlara karşıyım.
Ancak yapılan eleştiriler ile beraber çözüm önerileri götürmek ve toplumun hizmetine katkı yapacak plan, proje üreterek Büyükşehir ya da merkez ilçe belediyeleri ile düşüncelerin paylaşmanın çok daha iyi olacağı görüşündeyim.
Her şeyden önce değişim için ilk önce kendi düşüncelerimiz de değişimin olması gerekir, değişim hayatımızın her alanında olmalıdır. İnsanları hizmetlerin merkezine alan Ademi merkeziyetçi bir anlayış ile bir çok sorunun çözümünü gerçekleştirebiliriz.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız son bir ay ki yerel basında çıkan haberler ve gördüğümüz diğer yenilikleri paylaşarak anlatmak istiyorum, Sayın Celalettin GÜVENÇ'İN Şanlıurfa'nın çeşitli semt ve Pazar yerlerinde sabahın erken saatlerinde insanlarla simit yiyip çay sohbetlerin de bulunması, halkla beraber ve halkla birebir sohbet edip sorunları bizzat kendisinin tespit etmesi en etkili ve kalıcı çözüm yoludur.
Celalettin Başkanımızın sporu seven bir belediye başkanı olması Şanlıurfa Spor ve diğer tüm Amatör Spor Kulüplerimiz için önemli bir avantajdır, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Başkanı iken vefat eden Bahattin Canbeyli'nin ismi Yenice'de bulunan amatör spor sahalarına verilmesi önemli bir duyarlılık göstergesidir.
Şanlıurfa Belediyesinde özel kalem Müdürlüğüne getirilen İbrahim Halil KARACA kardeşimizi daha önceden tanır ve bilirim. Halil KARACA Bey ile Üniversite'de 10 yıl çalıştım, Şanlıurfa'yı ve işini seven samimi bir insan olarak Şanlıurfa Belediyesine önemli katkılar yapacağına inanıyor ve kendisine başarılar diliyorum.
Büyükşehir Belediye Başkanımız Celalettin GÜVENÇ Bey son olarak terör saldırıları ile toz duman olan bir ortamda korkmadan Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerimizde yapmış olduğu basın toplantısı ile Viranşehir ve Ceylanpınar halkına daha iyi hizmet vermenin uğraşı içinde olduğunu ispat etmektedir.
Celalettin Bey ilçelerde ki toplantılarda yalnız bırakmayan Basın Daire Başkanı Mithat ŞENGÖZ kardeşimizin payı yok değildir. Mithat Bey'in Basın Daire Başkanlığına Uğur ER gibi bu mesleğin asıl sahiplerine görev vermeleri olumlu gelişmelerdir.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyemizin yeni hizmetlerinden bahsedersek sağlıklı bir toplum için gerekli olan bayan ve erkekler için günde 12 saat hizmet veren spor salonunun herkese açık bir şekilde hizmet vermesi önemli ve yeni çalışmalardır.
Büyükşehir Sosyal Hizmetler ve Kültür Daire Başkanlığı bünyesinde spor salonu içinde bayan ve erkekler için ayrı ayrı günlerde ve birbirinden değişik üç çeşit 12 adet bisiklet, 4 adet koşu bandı, titreşim aletleri, bayanlara özel plates ve step aletleri ile sağlıklı bir yaşam için spor imkânı verilmesi takdire şayan çalışmalardır.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Celalettin Bey'den bir ricamız Şanlıurfa için hayati bir önem taşıyan "Şanlıurfa Kültür ve Tarih arşivinin oluşturulması" bu arşiv olduğu takdirde Dünya'da bir ilk olan"" Akvaryum Manzaralı Tuvaletler""den kimse çıkmak istemeyecektir.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com