Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

BİR SEVDADIR URFASPOR


Recep Akyol
28 Ocak 2016 Perşembe 13:27

Urfa topraklarında doğmuş, bu toprak ikliminde büyümüş her Urfalının ortak sevdasıdır Urfaspor. Urfaspor sevdası söz konusu olunca Dünya görüşü ve siyasi tercihlerimizi bir tarafa bırakırız, Urfa Sporun bir maçı olduğunda kuru ekmek yer cebimizde ki harçlığı maç bileti almak için harcarız. Her Urfalı için Urfa Spor vazgeçilmez bir ortak sevdadır.

Ne diyelim beğim.. bilmem nasıl anlatalım.. sesli harften mi.. Sessiz harften mi anlatalım duygularımızı. Rengi kutsal topraklarda yetişen buğdayın yeşili, sarısı ise altın başak dediğimiz buğday başağından almıştır. Herkes bunu böyle bile….
Urfa Spor kötü koşullarda ne zaman Urfa’ya yakışmayan netice ve kötü skor ile anılmışsa işte o zaman herkes gibi bende neyim var neyim yok koyarım ortaya. Sevdamızdan biraz uzak düşsek te Antrenmanlarını dahi kaçırmadığımız Urfa Sporumuzun maçlarına artık seve seve gidelim
Öyle yalancı pehlivanlar gibi gelip Urfa Spora Başkan ve yönetici olup gidenler olmuş ki. Fakat Sabahattin CEVHERİ gibi Urfa sporun Parasını İngiliz sterlini gibi kıymetli yapıp Urfa sporun parasını çar çur etmeyenlerde olmuş yani..
Ama gerçek şu ki başarısızlığın geçici olduğuna inanıyorum. Çünkü Başbakanımız Ahmet DAVUTOĞLU söz verdi Urfaspora destek vereceğiz dedi. Ne Başbakan ne Bakanımız Faruk ÇELİK ne de Başkanımız Fethi ŞİMŞEK Urfaspor’un bu hale gelmesine razı olmayacaklarını biliyorum.
Fethi Başkana haber saldım dedim ki Fethi Başkan sen Türkiye’de Marka olan DOĞA kolejlerini hangi zihniyetle hangi mantıkla büyütüp geliştirdinse Urfaspor’u da aynı zihniyetle gel yönet sezon sonunda duruma el koy darbe yapar gibi yap..
Nasıl ki Fenerbahçe nin Aziz YLDIRIMI var sende ŞİMŞEK gibi gel.. Ölü niyetine Fatihalar okuyalım bu Urfaspor’un parasını çar çur edenlere. “Edi bese” Artık yeter diyelim..
Urfa sporumuzun Karşıyaka maçında ki sporcuların mücadelesini ve maç kazanma arzusunu beğendim. İlk defa bir arada oynayan birçok sporcunun maç kazanma arzusunun ve morallerinin yüksek olmasına tüm Urfalılar seviniyor.
İnşallah bundan sonra ki maçlarda da bu durum böyle devam eder. Ben şahsen bu takımın maç kazandıkça çok daha iyi maçlar çıkarıp iyi neticeler alacaklarına inanıyorum.
Son olarak Tugay Hoca’ya derim ki bu yeni sporcuları sen tercih etmişsen bu sporcuların mücadele azmi iyi her şeyden önce iyi mücadele edip maç kazanma ruhlu bir takım oluşmuş.
Karşıyaka maçında ki sporcuların sahaya yansıyan performansın bundan sonra ki maçlara da yansımasını Dünyanın her yanındaki tüm Urfalılar istiyor. Kerim hoca Urfalı taraftarlar sana inanıyor Yönetim sana güvenmiş. Kerim hoca sizden tek isteğim takım ile beraber ol, takım la beraber yat, takımla beraber ye takımla bütünleş.
Eğer bu temenni niyetinde ki dediklerim gerçekleşirse seneye sana inanan bir Şanlıurfa seninle beraber süper ligi kucaklar diye düşünüyorum. Eğer olmazsa Allah Kerim derim. Yüce Allah sizlere ve ekibinize güç ve kuvvet versin saygılar.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com