Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Hasan DEMİREL

BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLARI


Hasan DEMİREL
30 Ekim 2013 Çarşamba 11:28


Aslında lafı fazla uzatmadan baştan söyleyeyim âcizane fikrimdir, bir ilde ilçe’de ya da belde’de bir insanın bir dönemden fazla belediye başkanlığı yapmasını doğru bulmadığımı ifade etmek istiyorum.
Çünkü belediye başkanlarında belli bir zamandan sonra hizmet aşkı ve şevki zayıflıyor hele iyi bir ekip kuramamışsa da o şehir için talihsiz bir durum meydana geliyor. Her dönem farklı kişilerin gelmesi hizmetin kalitesi açısından önemidir.
Şanlıurfa’nın mevcut belediye başkanının her ne kadar bazı çevreler yere göğe sığdırmasa da ikinci dönemde elle tutulur, büyük proje diyeceğimiz bir çalışmasının olmadığını tarafsız düşünen herkesin görmesi lazımdır.
İthal olmayan yerli, Şanlıurfa’yı tanıyan, bilen, dinamik, heyecan oluşturan, sağlam ve dürüst bir ekiple, büyük projelerle Şanlıurfa’mızın çehresini değiştirecek bir başkana ihtiyacımız vardır. Aday adayları içerisinde bu saydığım şartları taşıyan değerli arkadaşlar mevcuttur. Çünkü Şanlıurfa’nın kaybedecek bırakın bir dönemi bir günü bile yoktur.
Sevgi ve muhabbetle kalın


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com