Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

ARINǒIN TİMSAH GÖZYAŞLARI


Recep Akyol
7 Şubat 2016 Pazar 21:12


             AK Parti İktidarları döneminde sivri çıkışları ile zaman zaman gündem oluşturan AK Parti İktidarının 3 nolu lideri ve derin siyasetçi Bülent ARINÇ bunca yıllık siyasi hizmet birikimini kendisi bitirdi.
   F.GÜLEN’in timsah gözyaşları gibi ağlayıp sızlayan Bülent ARINÇ Yapmış olduğu görev sürecinde başta Paralel yapı Cemaat liderine itaat ve bağlılığını gösterdi. Ve böylece kendi saygınlığına da son vermiş oldu.
    Doğruları dile getirmek adına dava arkadaşlarını ve kazanmış olduğu siyasi ve şahsi itibarına kibrit yaktı. AK Parti İktidarı sayesinde devletin en önemli görevlerine getirilen Bülent ARINÇ böylece Millet ve halk nezdin de siyasi itibarına gölge düşürdü.
       1 Kasım seçimleri sonuçları ile AK Parti ve Cumhurbaşkanına verilen Millet ve halk desteği ortada olmasına rağmen, Bülent ARINÇ Hendek siyaseti ile Milleti ve Halkı kendilerine siper edenlerin safında yer aldı. Muhalefetin tüm Yezid, Firavun ve diktatör söylemlerine karşın Bülent ARINÇ acaba Hüseyni bir duruş mu sergiledi.
    Siyasette yapılan yanlışlardan geri dönüş olmaz, Bülent ARINÇ Kemal KILIÇDAROĞLU’NUN kılıcı ile zaman zaman ortaya çıktı. Fakat muhalefet Paralel yapı demeç ve söylemleri ile iyice dip yaptı. Bu nedenle bu halk Bülent ARINÇ gibilerini yalan söyleyen tarih sayfasında bulacaktır.
    Sahip olduğu dünya görüşü ve aidiyeti ile davasını yanlış zamanda ve doğru olmayan üslupla geçmişi ile ilgili tüm köprüler ve gemileri de yakarken Bülent ARINǒIN kendisini yakması kendine değil Türkiye barışına gölge düşürdü.
    Dostlar arasında “Ahde Vefa” diye bir söylem vardır, Bülent ARINÇ bu söyleminin acaba neresindedir? Bülent ARINǒA sözde Ergenekon tarafından kendisine suikast yapılacak ihbarına karşın Genel Kurmayın kozmik odasına girip evrak çalan paralel yapı mensuplarına “Hukuksuzluk Yapıldı” diyen Bülent ARINǒIN tüm bu söylemleri samimiyet ve ahlaki değerlerin çok ötesinde.
    3 yıl önce TRT’NİN gece yayınlanan “Gece Kahvesi” programında Bülent ARINÇ, Mustafa İSLAMOĞLU ve arkadaşları ile beraber Endülüs Camii’sine yapmış oldukları gezideki o samimiyet gitmiş. O samimiyetin yerine Pensilvanya’da ki uydurma din Projesi baş aktörüne hizmet etme sevdası gelmiş.
    Bülent ARINÇ eleştiri ve söylemlerinde Paralel yapının Ergenekon yaftası şantajları sonucu hapse atılan, işkence edilen ve kaset şantajları sonucu intihar eden Asker ailelerini savunacağına Can DÜNDAR ve Erdem GÜL’E yapılanları, paralel yapıya hukuksuzluk edildi sözlerinden sonra barış süreci hayranlığı ile Kürt Aydınlarının tribünlerine göndermeler yapmaktadır.
    Bülent ARINÇ AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN’I kastederek “Çok şeyi Biliyorum” söylemlerinde ciddiyetten tamamen uzak “Biliyorum” dediği o çok şeyleri neden zamanında açıklamadı. Elinde direksiyon tutmayan acemi şoförler gibi Fethullah GÜLEN’İN timsah gözyaşları gibi Bülent ARIÇ ta timsah gözyaşlarını eksik etmedi..
 Bülent ARINÇ bu konuda çok usta bir aktörün gölgesi gibi söylemleri ile Yalancı Tarih sayfasında ki yerini aldı..


YORUMLAR
  • yorum2016-02-08 13:40:52Haydar'ı kerrar

    Yuzarsifi izlediğimde oradaki sahte din adamlarının Dünyaperestlikleriyle Fetullahın arasında fazla bir fark olmadığını gördüm. Yahu ben Kıtmirim! diyen bir adam yalancıdır ve insanları kandırmaya çalışıyor.o adam bir Faşisttir,hala tanımadınızmı?

Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com