Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

AK YÖNETİM AK GENÇLİK


Recep Akyol
14 Ağustos 2014 Perşembe 12:48


Hiçbir ülkede , hiçbir lider Cumhurbaşkanlığı seçiminden önce askeri ve sivil vesayet zincirine karşı bir mücadele içinde olmamıştır. 12. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip ERDOĞAN’IN vermiş olduğu mücadele ve başarısına bu pencereden bakarsak nasıl ve ne şekilde başarılı olduğunu anlayabiliriz.
Kurulduğu günden bu yana yapılan AK Parti teşkilatının 9 seçimi kazanarak ve her seçimde oylarını artıran bir iktidarın başarısında hiç şüphesiz Parti Teşkilatı ve parti organları vardır.
Çok ciddi bir parti yapılanması ile toplumla bütünleşen, her kesimden insanlara ve her meslekten Dernek ve sivil toplumun görüş ve düşüncelerine yer vererek katılımcı Demokrasi örneği veren bir parti artık Kurumsallaşmıştır…
Çok ciddi bir Yerel Seçim zaferinden sonra ülke tarihinde ilk defa halkın oyu ile yapılan Cumhurbaşkanlığı seçiminin kazanılması, yükselen başarı trendi toplumun gönüllülüğü ile seçim zaferlerini ilan etmiştir.
İşin doğrusu Parti politikalarını ve Ülke menfaatlerini her şeyden önce tutan davranış ve hareketler gerek AK Parti yönetiminin ve gerekse Kadın ve Gençlik kollarının örgütlü ve organizeli çalışmaları başarıyı getirmiştir.
Parti başkanı Yusuf EĞİLMEZ Bey’in diğer Yönetim Kurulu arkadaşlarına karşı çok sağlam bir özgüveni var. Bir ara Yusuf Bey’e sormuştum sizin arkadaşlarınıza karşı olan bu güveni acaba onlarda size gösterirler mi sorusuna hiç şüphesiz evet cevabı vermişti.
Yerel yönetimlerde büyük başarılar elde eden AK Parti teşkilatı Büyükşehir Belediye Başkanımız Celalettin GÜVENÇ ve diğer İlçe Belediye Başkanlarının diyalog içinde olmaları hizmet kalitesine giderek artırdığı görülmekte. Köy ve diğer muhtarlarla yapılan görüşmeler Cumhurbaşkanlığı Seçiminde etkili olmuştur.
AK Partinin Yerel Seçimler ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde SKM Başkanları Mahmut KIRIKÇI ve Mehmet CANPOLAT başarılı olurken Erkan SÜZEN, Sait KOYUNCU ve Ömer ASLAN kardeşlerimiz Basın ve Sosyal medyada büyük bir sorumluluk çalışmaları ile gündemi takip etmişlerdir.

Tüm çalışmaların en fazla yorulanı olan Gençlik kollarında bulunan gençler büyük bir sorumluluk örneği gösterirken Ramazan ayında Filistinli ve mülteci durumundaki insanlara maddi manevi ilaç ve malzeme yardımı göndermeleri takdire şayandır.
Bu insani ve İslami duyarlılık örneği veren gençleri ve tüm dostları tebrik ederim.


YORUMLAR
  • yorum2014-08-24 01:36:35abdülkadir yılmazoğlu

    nereden nereye recep akyol...bu menfaat çok önemli tabi...bakalım son duragın neresi olur

  • yorum2014-08-24 01:36:33abdülkadir yılmazoğlu

    nereden nereye recep akyol...bu menfaat çok önemli tabi...bakalım son duragın neresi olur

Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com