Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/
Recep Akyol

Ak Partiye Siber Saldırısı


Recep Akyol
8 Mayıs 2014 Perşembe 11:33

       Çağımızın en geniş ve en kapsamlı internet saldırıları ile sanal ortam dinlenme,teknik takip ve her türlü bilgi kirliliği ile iktidarlar başta olmak üzere finans merkezleri holding işletmeleri denetim etkileşim ile manipüle edilmekte.

 Haydutluk ve zorbalığın sanal ortamda sosyal medya aracılığı ile kişi ve kuruluşları tehdit ve şantaj yolu ile dizayn etmektedir.Özellikle geçen yıl Gezi Olayları ile başlayan Fiber saldırılar AK Parti iktidarını önemli derecede tehdit etmektedir. 

        Küresel Sermaye her Ülkede kendine göre kukla yönetimler ve kukla liderleri desteklerken Mısırda SİSİ, Suriye’de ESED, Irakta Maliki ve Türkiye de GÜLEN Cemaati üzerinden etkili olmaktalar

        İslam karşıtı Batılı emperyalist Küresel güçler Ortadoğu’ya hakim olmak için yeni Türkiye’yi büyük bir engel olarak görmekteler. Osmanlı Devletine karşı Arapları kışkırtan İngiliz Emperyalizmi çeşitli fitnelerle Ortadoğu’da oluşturdukları 

Arap devletine karşı yeni bir yıkım olan Arap Baharı tepki eylemleri ile gelişen Anti emperyalist hareketleri destekleyen Yeni  Türkiye’yi imha etmek için her yandan saldırdılar

 En nihayetinde tüm Arap halkı ve irili ufaklı Anti siyonist Arap örgütleri şunu çok iyi anladılar çeşitli yönetim biçimleri ile Ortadoğu’yu karıştırıp yöneten Amerika ve İsrail’in Bölgeden el çekmedikleri sürece Ortadoğu’da ki yüzyıllardır akan Arap ve Müslüman kanları durmayacak.

 Yeni Türkiye politikasında kararlı bir şekilde Arap ve Müslümanlara sahip çıkılması tüm Ortadoğu halkları tarafından yeni Türkiye’ye karşı büyük bir sempati oluştu. Bu nedenlerle Ortadoğu’da Türkiye istihbaratı başarılı operasyonlara imza attılar.

 Türkiye’nin İran ile ikili ilişkilerini geliştirmesi Petrol alışverişi başta olmak üzere Batılı güçleri rahatsız ederken Çin’den alınan silahlar ve Rusya ile yapılan enerji hattı sözleşmeleri Amerikan ve Siyonist İsrail politikacıları, çıkar gruplarını açık şekilde rahatsız etti.

  Yeni Türkiye’yi istikrarsızlaştırma politikaları ile, AK Parti iktidarını yıkmak, Barış sürecini bitirerek yeni kaos ve kargaşa ortamları hazırlamak için ülke içinden ve dışından başlatılan sözde yolsuzluk iddiaları ile bir yıkım hareketi başlatıldı.          

 

         Bu katiller Yezid adıyla, Nemrut adıyla Firavun Lawrens adıyla, Beşer adıyla, bazen Abrahams, bazen de Şaron adı ile tarihte ki yerlerini aldılar. Ama çok şükür onlara karşı  Ömerbin Abdulezizleri, Selehaddini Eyyubileri, Kürt Saidleri ve Akif Ersoyları çıkardı. Buğün de R.Tayyip ERDOĞAN ve diğer arkadaşlarını çıkarttı.


YORUMLAR
  • yorum2014-05-11 11:07:55YALAKA SEVMEZ

    EY ZAVALLI BEN SENİN YAPTIĞIN HAKARETİ ASLA YAPMAM..ÖYLE ATIP TUTMAK YOK..GEL SENİNLE İNSAN GİBİ KONUŞALIM...YİNE BİZİ ELEŞTİR..

  • yorum2014-05-09 04:17:02YALAKA SEVMEZ

    Sen önce siber saldırı yazmasını öğren kuzm gelelim asıl konuya bay yazar kılıklı yalaka Küresel Sermaye dedin BU ADAM ÜNLÜ PARA BABASI "George Soros" ABD KARŞITI ÜLKELERDE AMERİKA ADINA TURUNCU DEVRİMLER YAPTIRAN BİR ŞEYTAN... Edoğanı destekleyen başa getiren ve halada destekleyen... Sizce kimlerdir? bu soruya vereceğiniz cevap ilk aklınıza gelen ama doğru cevaptır Yahudi cesaret madalyası verenler kimlerdir? Birde manevi bir boyutu var. Münafıklar çok ikna edici konuşurmuş. 2006 yılındaki Washington gezisi sırasında Cüneyt Zapsu’nun "Bu adamı deliğe süpürmeyin kullanın" sözleri Bir buna bak bakıyım şam aşığımı bu soros http://4.bp.blogspot.com/-i4DN0BwSZOw/UxTqfvN5aCI/AAAAAAAAyAw/yAJ1-Z6eTvw/s1600/1891077_487037314751940_1708799161_n.jpg ABD'nin en üst düzey Yahudi siyonist kuruluşu ADL Yahudi ödülü Prime Minister Erdogan Tells ADL That "Anti-Semitism Has No Place in Turkey" http://www.adl.org/PresRele/ASInt_13/4730_13.htm BOP EŞBAŞKANI KİM ........

Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com