Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet Guli ASLAN

AK Parti'de Milletvekili olma tüyoları!..


Mehmet Guli ASLAN
22 Nisan 2014 Salı 18:55

Bilindiği gibi Haziran 12'de yapılacak olan seçimler için partiler milletvekili adaylarını açıkladılar.

Şanlıurfa'da AK Partiye 349 aday adayı başvuruda bulunmuştu. 29 Mart yerel seçimlerinden sonra halkta eğitim, bilgi, kültür ve ufku geniş bir aday profili beklentisi oluştu.

Listeler açıklanınca Şanlıurfalılar tam bir hayal kırıklığı yaşadı. Listenin bir numarası Faruk Çelik. Bu başlı başına tüm aday adaylarına ve onların şahsında Urfalılara bir hakarettir. Ne demek yani, Urfa bir bakan isteyecek diye Urfalıları engellemek için Faruk Çelik'i aday göster!

 

Herkes açıklanan liste karşısında şaşkınlık içerisinde.

Ben o şaşkınlara (!) sesleniyorum; “eğer aday olmak istiyorsanız size birkaç tüyo vereceğim” Birincisi bu partinin hiçbir kademesinde hizmet etmeyeceksin. Hatta üyesi dahi olmayacaksın.

 

İkincisi AK Parti aleyhinde çalışacaksın! Hatta hızını almayacak, çıkıp kamuoyu karşısında “Resmen açıklayacaksın”

 

Diğer tüyolar; “Alttan alta rakip adaylara çalışacaksın” Partinin altını oyacaksın! Belediye başkanlığını karşıya kaptıracaksın! Ki Urfa gibi AK Partiye teveccühün en yüksek olduğu bölgede.

Şimdi..

Teşkilatta yıllarca çalışmış, emek vermiş ve listeye girmeyen aday adaylarına sesleniyorum; Ey Ahmet Düşünür,  Cuma Ağaç, Veysel Polat, Fevzi Demirkol, Mustafa Hekimoğlu, İsmail Güneş, Abdullah Barut,  Mehmet Ekinci, Mustafa Ağadayı, ve  Bürokrat olmalarına rağmen AK Partili olduklarını açıkça dillendirene ve bu yönde çalışmalar yapan İzzet Korkmaz, Sait Koyuncu, Osman Güzelgöz, Ferhat Şelli ve ismini sayamadığım diğer tüm aday adayı bürokratlar; eğer Milletvekili olmak istiyorsanız çalışmasını(!) bilin.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com