Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Hasan DEMİREL

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI


Hasan DEMİREL
26 Şubat 2015 Perşembe 13:47

Aday adaylığı esnasında şimdiden bazı isimleri değerlendirmemiz ve taraf olmamız mümkün değildir. Her aday adayı kendisine güvendiği için yola çıkmıştır, Allah yollarını açık etsin. Bizim taraf olmamız şu aşamada zaten doğru olmaz ve yakışıkta almaz. Belki bunlar içinde içimize sinmeyen ve hatta aday adayı olduklarında hayret ettiğimiz kişilerde mevcuttur. İnşallah genel merkez Şanlıurfa’ya yakışan bir liste oluşturur. Yoksa Ak Partinin 2023 hedefi heba olur ve yazık olur. Genel merkez de zaten tabanı sağlam ve ihanet etmeyecek isimler üzerinde duracaktır. Bunun içinde temayül ve mülakattan sonra baktığımızda her ikisi arasında bayağı bir zaman dilimi var. Bu süre çok iyi değerlendirilip incelenecek. Her türlü çalışma yapılacaktır. Burada temayülden sonra kamuoyu yoklamaları, kanaat önderlerinin görüşleri, teşkilatın görüşleri, aday adayları hakkında gizli çalışmalar yapılacak. Öyle pat diye aday belirlenmeyecek. Geçmişte en ufak kusuru ve partisine ters çalışanlar bir bir ayıklanacak İnşallah.


Bu seçimde kanaat önderlerinden Paralel ile ilgili bilgiler alınacak. Belki de hiç öne çıkmayan ve bilmediğimiz kişilerden bilgiler alınacak. Geçmişte aradan sızmalar gibi sızmaya izin verilmeyecek ve sağlam adaylar belirlenecek. Adayların yaşamları dahi gündeme gelecek. Ticari işlerden tutun toplumdaki algısı ve yaşamı bile ele alınacak. Partisi ile bugüne kadar bağlarının ne durumlarda olduğu bile incelenecek. Bu seçimde adaylık kolay lokma olmayacak ve pat diye aday tespiti yapılmayacak. Aday adayları bu kriterleri göz önüne almalılar. Geçmişte parti aleyhinde olmuş, hakkında ileri geri konuşmuş olanlar bile tespit edilerek irdelenecek. Onun için ben Ankara’dan icazet aldım adaylığım kesin lafları kimseyi kesmeyecek. Aday olamayıp da gelecekte tekrar aday olacakları şimdiden uyarıyorum. Sakın aday olamadım diye partiye ters çalışıp aleyhte olmasınlar, bunlar bir yere yazılır ve bir gün gözünüzün önüne konur. Benden şimdiden söylemesi herkes ona göre çalışma yapsın.
Eğer Ak Parti adaylar konusunda gerekli hassasiyeti göstermez, halkın içine sinmeyen ve halkta karşılığı olmayan adayları gösterirse ( Daha önceki seçimlerde kimi bölgelerde böyle vahim yapalar yapmıştı.) diğer partilerin gösterecekleri adayların niteliği ve halktaki karşılığına bakılır ve Ak Partiye tepki oylarının diğer partilere kayması kaçınılmaz olacaktır.


Şimdiden bütün partilerin aday adaylarına hayırlı olsun diyor, kendileri ve memleket için hayırlısını Cenab-ı Hakk’tan niyaz ediyorum…


YORUMLAR
  • yorum2015-02-26 14:53:35Doğrucu Davut

    AKP Yine bildiğini okuyacak, Tıpkı temayülde asamesi okunmayan B.Ş.B.B. C.Güvenç gibi seçmende kuzu kuzu oyunu kullanacaktır. 28 Şubatşı Mutlu bile aday gösterilirse hiç şaşma. Bu işler böyle keké sen siye kafayi yorma. Kéfiye bak.

Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com