Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Hasan DEMİREL

Afyonkarahisar Ve Şehit Haberleri Üzerine


Hasan DEMİREL
6 Eylül 2012 Perşembe 18:1906 Eylül 2012 Perşembe günü sabahı yine yazılı ve de görsel medyada geçen Afyonkarahisar’da konuşlu Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı’na bağlı Mühimmat Depo Komutanlığında el bombalarının depolandığı cephanelikte meydana gelen patlama sonucunda şehit olan 25 askerimizin haberi ile uyanıyoruz. Zaten son zamanlarda ya çatışma da şehit olan, ya mayına basarak şehit olan, ya eğitim esnasında şehit olan, ya askeri sevkiyat esnasında yapılan kazalarda şehit olan haberlere alıştık gibi. Her birimiz ayrı duygular hissediyoruz, kimimiz sadece seyrediyor, kimimiz pek farkında değil, kimimiz oldukça etkileniyor.
Peki ya ateşin düştüğü ocakların neler hissettiğinin farkında olan kaç kişi var, bunların acılarının ne kadarını hissediyoruz, ne kadarını anlayabiliyoruz, ne kadarını yaşayabiliyoruz. Sadece vatan sağ olsun kederli ailesine başsağlığı dilemek yeterli mi, bunu daha kaç gün, kaç hafta, kaç ay, ya da kaç yıl ve yıllar için hep ifade edeceğiz ve de dile getireceğiz. Yarın ne olacağını bilmemek kadar kötü bir şey olmasa gerek, her geçen gün barıştan ve müzakereden uzaklaştığımızın farkında mıyız, hep bozuk plak gibi bu olayların başına mı dönüceğiz, korkutucu olan bu galiba, bir daha şehit haberi duymak istemeyenlerin bir şekilde bu olaya müdahil olması, ve de çorbada tuz misali katkıda bulunması dileğiyle……..

Selam ve muhabbetle


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com