Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/
Mehmet CENGİZ

Kürtaj Severler


Mehmet CENGİZ
4 Haziran 2012 Pazartesi 14:05
Nesli korumak her devlet ve ferdin görevidir. Neslin korunmadığı yerde sağlam bireyler olmaz. Aileler toplumlar çözülür. İslamda aileyi korumak çok önemlidir, günümüzde her beş aileden biri boşanmayla karşı karşıya ise, toplumda bir sorun var demektir. Ailenin temel taşlarından biri sağlam bir nikâhtır. Nikâhsızlık neslin, ailenin bozulmasında atom bombasıdır. Dünya’da nikahsız toplumlarda genç nesiller tükenirken, tekrar nesiller elde edelim, bizimde en az bir aile yuvamız olsun çareleri aranırken, bizdeki zina severler, doymazlıklarından olacak ki, Kürtaj kadının hakkıdır, karışamazsınız, diye bağırıyorlar. Kendileri bunu isteyebilir. Bir hak olarak iddia edebilirler. Ancak tüm kadınların hakkı imiş gibi, zırvalamaları affedilecek bir şey değildir.
Müslüman bir fert kanunları ladini de olsa, ferdi olarak yaşantısını İslama uydurmaya çalışır. Kürtajı kadının hakkı falan kabul etmez. İnancımıza göre kürtaj insan katilidir, nesli yok etme taktiğidir. Dünyada bol bol para kazanma sömürme aracıdır denilebilir. Kürtaj olayı aynı zamanda bir ekonomi sektörüdür, ondan nemalanan elit takımı vardır da bağırmaları ondandır. Dinimizde yani fıkıhta, kürtajla ilgili çok ayrıntılar mevcuttur, alınır, alınmaz, zamanı, süresi, şartları belirtilmiştir. Bunlar zinaseverlerin hesabına gelmez. Biz inananlar için bu ilkeler bağlayıcıdır. Neslin korunmasında hayat kaynağıdır. Öncelikle din dışı, ladin kafa ile kürtajla yatan kalkanlar, bir kere zinanın haram olduğuna inanmıyorlar. Onlarda nikâh diye bir şey yoktur. Çocuk sevgisi nedir bilmezler. Aile onların hiç umurunda değil, onlar metres hayatını severler, onların şehvet tatmini, her şeyin üstündedir. Bu avare takımı, insan neslinden ne anlar. Ne yazık ki, Müslümanım diye geçinen bazı kadınlara kürtaj yapma şirreti bulaşmıştır. Kadınlar şefkat kahramanlarıdır. Evin ailenin çekirdeğidir. Nesil katillerine özenmemelidirler. Yoksa vebalden kurtulamazlar.
Sözde çağdaş dünya’da, Müslüman kadın, bilhassa genç kızlarımız kem gözlü avcıların tuzağına zaman zaman düşüyorlar. Giyiminden belli, süt emzirmemesinden belli, dolaşmasından belli, cilt bakımı yapmalarından belli, doğurduğu çocuğunu kucağına almamasından belli,Marketlere giriş çıkışlarından belli,kuaförlerde sıraya geçmelerinden belli, Bu bir özentidir. Müslüman kadın asla bunlara kanmamalıdır. Müslüman kadının dokunulmaz hakları vardır, onlarda öncelikli olarak iffetidir, tek tapulu oluşudur. Namahremin dokunmasından, bakışından korunmasıdır. Müslüman kadın değil kem göz hedefi, İç çamaşırlarını askıda bile yabancı erkeklere göstermeyen abide iffet sembolüdür. Ar damarı çatlamış, aile eş, nesil derdi olmayan kadınların kadından bahsetmesi bir cinayettir. Hokkabazlıktır.
Bu bağıranlara sorun kaç çocuğu var? Eşi kimdir? Sıcak bir yuvaları var mı? Alacağınız cevap yoktur. Öyle ise neden yırtınıyorlar. Belli ki bunları bağırtan bir sektör var. Gelirlerine kısıtlama gelecekte ondan. Bu konuda Zinayı suç olmaktan çıkarıp, kürtajı yasaklama girişiminde bulunan yetkililerde bir çelişki var. Zina serbest olduktan sonra neslin katili, boşanmaların müsebbibi, Piyasada ki, sokak baskınlarının faili siz olursunuz ey yetkililer. Zinanın serbest oluşundan beri dinlenme yerleri olan parklarda ailece oturamaz olduk. Tv. Kanalları seyredilemez oldu, ekranlarda çıplak erkek bile oynatıyorlar.
Bu kirliliği, zina teşvikçiliğini yetkililer ancak önleyebilir. Kürtajı bırakın, önce zinayı suç olarak kabul edin, kürtaj kendiliğinden düşer. Kadın bir değerdir. Sömürü aracı olmaktan kurtulmalıdır. Bilhassa son zamanlarda bazı erkekler 35 yaşına kadar evlenmiyorlarmış, ihtiyacını karşılıklı gayri meşru yollarla ifa ettikten sonra neden evlensinler ki, bu durum zina severlerin at yemidir. Kadınlar kürtajla karşı karşıya kaldıklarında dini referans almalıdırlar. Yoksa annelik sıfatını kayıp, neslin katili olurlar. Son söz sesinizi duymuyoruz ey zinaseverler, kürtaj bahane vurgun şahane “SİZİN DİNİNİZ SİZE, BİZİM DİNİMİZ BİZE”(Kafirun suresi ayet 6)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com