Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu Ortadoğu ve... ile balikligol_com
 
YORUMLAR
  • yorum2015-10-22 00:37:10ömr cndan

    Merhabalar Hüseyin Bey Yeğeniniz Ali Demirel sizi arkasına alarak (Geçmişte yaptığı gibi ve sayenizde kurtulduğu gibi..! ) başkalarını rahatsız ediyor.(Tehdit, şantaj, ileri derecede sarkıntılık vs..sapıklık)
    Üstelik bunu Liseli bir kız çocuğu olan zamanında ve şu an da da üniv. okuyan genç bir kıza yapıyor.Ailesine, abilerine ve arkadaşlarına vs. tek tek mesaj atıp bir karalama kampanyası yürütüyor bir taraftan da çapınca..bunu da size güvenerek yaptığını dile getiriyor.Biz inanıyoruz ki sizin bu akli dengesi bozuk, kişiliksiz ve karaktersiz şahsı uyarıp , gereken dersi vereceksiniz.Mahkemeden aldığı ceza az gelmiş olmalı ki hala aynı suçunu tekrarlıyor.Çekirge 1,2 sıçrar..! ve de herkesin bir sabrı vardır.Konu namus olduğunda herşey değişir.Lütfen Allahtan korkun ve Milletin garip, gureba kimseleriyle uğraşmayın.

Hüseyin Şeyhanlıoğlu; Araplar yeni diriliş gösteriyorlar VİDEO

22 Ekim 2015 Perşembe 00:37

AK Parti Şanlıurfa İl Binası Çok Amaçlı Toplantı Salonunda değişen dünya dengelerinde “Ortadoğu ve Suriye” adlı bir konferans veren Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Şeyhanlıoğlu; “Araplar yeni bir diriliş göstererek dünya medeniyetine yön veriyorlar” dedi.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com