TARİHİ GÜNÜ SAATİ FAALİYETİN ADI TÜRÜ YERİ
BASKETBOL YEREL LİG
7/1/2012 CUMARTESİ 09.00 Süleymaniye SK - Murat koleji A Küçük Erkek Atatürk Spor Salonu
7/1/2012 CUMARTESİ 10:30 Bağlarbaşı SK - Gelişim A Küçük Erkek Atatürk Spor Salonu
7/1/2012 CUMARTESİ 15:00 Murat Koleji SK - Gelişim SK Yıldız Erkek A Atatürk Spor Salonu
7/1/2012 CUMARTESİ 16:30 Urfa lisesi SK - Şanlıata SK Yıldız Erkek B Atatürk Spor Salonu
8/1/2012 PAZAR 09:00 süleymaniye SK - Harran SK Küçük Erkek Atatürk Spor Salonu
8/1/2012 PAZAR 10:30 Bağlarbaşı SK - Gelişim B Küçük Erkek Atatürk Spor Salonu
8/1/2012 PAZAR 12:00 Gelişim A - Murat Koleji A Küçük Erkek Atatürk Spor Salonu
8/1/2012 PAZAR 13:30 Yeni Gençlik SK - Harran SK Yıldız Bayan Atatürk Spor Salonu
8/1/2012 PAZAR 15:00 Urfa lisesi SK - Çoşanlar SK Yıldız Erkek B Atatürk Spor Salonu
9/1/2012 PAZARTESİ 17:00 Şanlıata SK - Anadolu Gençlik SK Yıldız Erkek B Atatürk Spor Salonu
10/1/2012 SALI 17:00 Bağmancı SK - Urfa Lisesi SK Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu
11/1/2012 ÇARŞAMBA 17:00 A-1 - B-2 Yıl.Erk.Yarı Finl Atatürk Spor Salonu
11/1/2012 ÇARŞAMBA 18:30 B-1 - A-2 Yıl.Erk.Yarı Finl Atatürk Spor Salonu
12/1/2012 PERŞEMBE 17:00 Gelişim SK - Anadolu Gençlik SK Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu
12/1/2012 PERŞEMBE 18:30 Şanlıata SK - Yeni Gençlik SK Genç Erkek A Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL TEK. SANDALİYE
7/1/2012 CUMARTESİ 13.00 Ş.Urfa Engelli- KKTC Turkcel Eng. SÜPER LİG Atatürk Spor Salonu
Amatör Lig Müsabaka Programı
TARİH
GÜNÜ
SAAT
KARŞILAŞAN TAKIMLAR
KATEGORİSİ
YERİ
07.01.2012 Cumartesi 11.00 K.Köprü Bld-Edessa 7 Yıldız U 14 liği 11 Nisan stadı
07.01.2012 Cumartesi 12.30 Ş.Urfaspor-A.Kale Tarım U 14 liği 11 Nisan stadı
07.01.2012 Cumartesi 14.00 Edessa 7 Yıldız-Bağlarbaşı U 17 liği 11 Nisan stadı
07.01.2012 Cumartesi 13.30 Siverek Bld-V.Şehir Gap U 19 liği Siverek ilçe stadı
07.01.2012 Cumartesi 12.00 Kendirspor-Karşıyaka U 19 liği Yenice 1 nolu saha
07.01.2012 Cumartesi 14.00 DSİ spor-Bağmancıspor U 19 liği Yenice 1 nolu saha
07.01.2012 Cumartesi 10.00 Eyyüpspor-Ş.Urfaspor U 19 liği Yenice 2 nolu saha
07.01.2012 Cumartesi 12.00 İdmanyurdu-Yeni Harran U 19 liği Yenice 2 nolu saha
07.01.2012 Cumartesi 14.00 Harranspor-Hilvanspor U 16 liği Yenice 2 nolu saha
07.01.2012 Cumartesi 16.00 Anadolu Gençlik-Bağlarbaşı U 19 liği Yenice 2 nolu saha
07.01.2012 Cumartesi 13.00 V.Şehir Başak-C.Pınar Tigem Süper Amatör V.Şehir ilçe stadı
08.01.2012 Pazar 11.00 Edessa 7 Yıldız-Ş.Urfaspor U 15 liği 11 Nisan stadı
08.01.2012 Pazar 12.30 Ş.Urfaspor-Edessa 7 Yıldız U 16 liği 11 Nisan stadı
08.01.2012 Pazar 14.00 Bağmancıspor-Çamlıdere U 16 liği 11 Nisan stadı
08.01.2012 Pazar 10.00 Polisgücü-İl Özel İdaresi U 19 liği Yenice 2 nolu saha
08.01.2012 Pazar 12.00 Siverek Bld-Reha Gençlik U 17 liği Yenice 2 nolu saha
08.01.2012 Pazar 14.00 Karşıyaka-Anadolu Gençlik Süper Amatör Yenice 2 nolu saha
08.01.2012 Pazar 13.30 V.Şehir Gap-Birecik Bld Süper Amatör V.Şehir ilçe stadı
08.01.2012 Pazar 13.30 Hilvanspor-Ş.Urfaspor Süper Amatör Hilvan ilçe stadı
08.01.2012 Pazar 13.30 A.Kale Tarım-K.Köprü Bld Süper Amatör A.Kale ilçe stadı
08.01.2012 Pazar 10.00 Keçespor-Esnafspor U 19 liği Yenice 1 nolu saha
08.01.2012 Pazar 12.00 Ş.Urfa İşt.Eng-D.Bakır İşt.Eng. İşitme Engelliler Yenice 1 nolu saha
08.01.2012 Pazar 14.00 Güvenspor-C.Pınar Tigem U 19 liği Yenice 1 nolu saha