banner2

Şanlıurfa'da bu haftanın tüm spor müsabakaları


TARİHİ

GÜNÜ

SAATİ

FAALİYETİN ADI

TÜRÜ

YERİ







ATLETİZM





29/10/2011

Cumartesi

08:30

29 Ekim pist Yarışı

Atletizm

Gap Arena







VOLEYBOL





30/10/2011

PAZAR

14:00

H.Bahçe k.Yaka sp-Diyarbakır DSİ

Dep.Vol.ligi

ATATÜRK SPOR SALONU



















VALİLİK KUPASI





31/10/2011

PAZARTESİ

09:00

B.Evler i.ö.o-Tenekeci Mahmut i.ö.o

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

31/10/2011

PAZARTESİ

10:30

Ö.Çağlayan i.ö.o-Rasime Polat i.ö.o

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

31/10/2011

PAZARTESİ

12:00

Ö.Murat Lisesi-Ş.Urfa Anadolu Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

31/10/2011

PAZARTESİ

13:30

Spor Lisesi-Esentepe İMKB Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

31/10/2011

PAZARTESİ

15:00

Y.Kemal Beyatlı Lisesi-Gap Anadolu Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

1/11/2011

SALI

09:00

İ.Tatlıses i.ö.o-Y.Emre İMKB i.ö.o

BASKETBOL (KIZ)

ATATÜRK SPOR SALONU

1/11/2011

SALI

10:30

M.Akif Ersoy i.ö.o-Karaköprü i.ö.o

BASKETBOL (KIZ)

ATATÜRK SPOR SALONU

1/11/2011

SALI

12:00

Y.Emre Imkb-Ö.Doğa i.ö.o

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

1/11/2011

SALI

13:30

H.Sabiha Özlek Lisesi-Ş.urfa Anadolu Lis.

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

1/11/2011

SALI

15:00

Tek.End.Meslek Lisesi-Ö.Murat Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

2/11/2011

ÇARŞAMBA

09:00

2002 Vakıflar i.ö.o-Karaköprü i.ö.o

BASKETBOL (KIZ)

ATATÜRK SPOR SALONU

2/11/2011

ÇARŞAMBA

10:30

Ş.Urfa Lisesi-Kız Teknik Meslek Lisesi

BASKETBOL (KIZ)

ATATÜRK SPOR SALONU

2/11/2011

ÇARŞAMBA

12:00

B.Evler i.ö.o-Rasime Polat i.ö.o

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

2/11/2011

ÇARŞAMBA

13:30

Ulubatlı Hasan i.ö.o-Y.Emre İMKB i.ö.o

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

2/11/2011

ÇARŞAMBA

15:00

Tenekeci Mahmut i.ö.o-Ö.Çağlayan i.ö.o

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

3/11/2011

PERŞEMBE

10:30

i.Tatlıses i.ö.o-M.Akif Ersoy i.ö.o

BASKETBOL (KIZ)

ATATÜRK SPOR SALONU

3/11/2011

PERŞEMBE

12:00

Ş.Urfa Anadolu Lisesi-Ş.Urfa Lisesi

BASKETBOL (KIZ)

ATATÜRK SPOR SALONU

3/11/2011

PERŞEMBE

13:30

Ş.Urfa Fen Lisesi-Tes-İş Anadolu Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

3/11/2011

PERŞEMBE

15:00

Ö.Birikim Lisesi-Ş.Urfa Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

4/11/2011

CUMA

10:00

Ö.Doğa Lisesi-Ö.Murat Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

4/11/2011

CUMA

12:00

H.Sabiha Özlek Lisesi-Teknik End.Mes.Lisesi

BASKETBOL

ATATÜRK SPOR SALONU

4/11/2011

CUMA

14:00

Y.Emre İMKB i.ö.o-M.Akif Ersoy i.ö.o

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner5

banner3