Şanlıurfaspor’un Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Tuzlaspor A.Ş. Maçını Sakarya Bölgesi A Klasman hakemlerinden Atilla Karaoğlan yönetecek.Karaoğlan’ın yardımcılıklarını da Engin Erdem ve Mehmet Kağan Bingül yapacak. Karşılaşmada 4. Hakem olarak ise Adem Sarıtaş görev alacak.Tuzlaspor A.Ş. -Şanlıurfaspor maçı başlama saati:13:30.Maç TRT KURDİ’den naklen yayınlanacak.
İŞTE HAFTANIN HAKEMLERİ:
TFF 2. Lig (17.Hafta)
DARICA GENÇLERBİRLİĞİ – TARSUS İDMAN YURDU
Tarih: 15.12.2018 Saat: 13:30 Stat: DARICA İLÇE – KOCAELİ
Hakemler
BATUHAN GÜLTEK
SEZGİN ALTUN
İLKER AYTEN
ADNAN DENİZ KAYATEPE
Temsilciler
SIRRI TUĞ
Gözlemciler
KORAY TAN
TUZLASPOR A.Ş. – ŞANLIURFASPOR
Tarih: 15.12.2018 Saat: 13:30 Stat: TUZLA BELEDİYE SAHASI – İSTANBUL
Hakemler
ATİLLA KARAOĞLAN
ENGİN ERDEM
MEHMET KAĞAN BİNGÜL
ADEM SARITAŞ
Temsilciler
SERKAN KURAL
BİLGE KAĞAN AKSOY
Gözlemciler
SAMİ ŞAMAR
SİVAS BELEDİYE SPOR – MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR
Tarih: 16.12.2018 Saat: 13:00 Stat: SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ – SİVAS
Hakemler
MERT GÜZENGE
SONER MARAŞ
ALİ CAN ALP
SERDAR AKKOÇOĞLU
Temsilciler
ÖMER SÖZEN
Gözlemciler
RECEP SÜRHAT MÜNİROĞLU
KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. – PENDİKSPOR
Tarih: 16.12.2018 Saat: 13:00 Stat: 12 ŞUBAT – KAHRAMANMARAŞ
Hakemler
TURGUT DOMAN
ALİ RIZA ÖZTÜRK
MURAT TUĞBERK CURBAY
FURKAN BAKAN
Temsilciler
LEVENT ERKÖSE
Gözlemciler
HASAN AYKIRI
MENEMEN BELEDİYE SPOR – KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR
Tarih: 16.12.2018 Saat: 13:30 Stat: MENEMEN İLÇE STADI – İZMİR
Hakemler
HAMİT BASIK
ADEM ŞAHAN
MERT BULUT
ALİ YILMAZ
Temsilciler
UĞUR YALÇIN
OKAN ARSLAN
Gözlemciler
ADEM AYDIN
KIRKLARELİSPOR – BAK SPOR KULÜBÜ
Tarih: 16.12.2018 Saat: 13:30 Stat: KIRKLARELİ ATATÜRK – KIRKLARELİ
Hakemler
İLKER YASİN AVCI
ALPER USLU
KÜRŞATHAN AKIN
ERDOĞAN ÖZKAYA
Temsilciler
M.BÜLENT ÖZMEN
Gözlemciler
VOLKAN ÇETİNKAYA
FETHİYESPOR – BANDIRMASPOR BALTOK
Tarih: 16.12.2018 Saat: 13:30 Stat: FETHİYE İLÇE
Hakemler
ÇAĞDAŞ ALTAY
EMİN YILDIRIM
FURKAN ÜRÜN
OZAN BİLEYCİ
Temsilciler
MURAT ILGIN
ÖZER YILMAZ
Gözlemciler
AKİF UĞURDUR
TOKATSPOR A.Ş. – FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş.
Tarih: 16.12.2018 Saat: 13:30 Stat: GAZİOSMANPAŞA STADI – TOKAT
Hakemler
FERHAN KESTANLIOĞLU
CEMALETTİN GÜNDOĞDULAR
EGEMEN SAVRAN
FERİDUN DALDAŞ
Temsilciler
MUSTAFA SARAL
HÜSEYİN ÇAPKIN
Gözlemciler
FAİK KAPSIZ
ZONGULDAK KÖMÜRSPOR – ETİMESGUT BELEDİYESPOR
Tarih: 16.12.2018 Saat: 13:30 Stat: KARAELMAS K.KÖKSAL
Hakemler
ERHAN KUTLU
CANER EROĞLU
MEHMET GÖKHAN CEYLAN
ÖMER FARUK GÜLTEKİN
Temsilciler
FERAMUZ ERDİN
Gözlemciler
ALAATTİN TOPCU