banner2

27.HAFTA AMATÖR LİG PROGRAMI

 

TARİHİ GÜNÜ SAATİ KARŞILAŞAN TAKIMLAR KATEGORİSİ OYNANACAĞI SAHA

06.04.2013 Cumartesi 11:00 Yeni Hal Spor – Edessa 7 Yıldız U 16 Ligi Arena 2 nolu

06.04.2013 Cumartesi 12:30 Bağmancıspor – Kendirspor U 16 Ligi Arena 2 nolu

06.04.2013 Cumartesi 14:00 Ş.Urfaspor – Hilvanspor U 16 Ligi Arena 2 nolu

06.04.2013 Cumartesi 15:30 Çamlıdere – Reha Gençlik U 16 Ligi Arena 2 nolu

06.04.2013 Cumartesi 12:00 Suruç Gençlik – 63Emingücü U 13 Ligi Arena 1 nolu

06.04.2013 Cumartesi 13:30 Bağlarbaşıspor – Edessa 7 Yıldız U 13 Ligi Arena 1 nolu

06.04.2013 Cumartesi 15:00 Ş.Urfaspor – Bozovagücü U 13 Ligi Arena 1 nolu

06.04.2013 Cumartesi 16:30 DSİ Spor – Tarımspor Süper Amatör Arena 1 nolu

06.04.2013 Cumartesi 14:30 Karaköprü Bld – Suruç Gençlik Süper Amatör Yenice 2 nolu

06.04.2013 Cumartesi 14:30 V.Şehir Başakspor – İl Özel İdaresi Süper Amatör V.Şehir ilçe stadı

06.04.2013 Cumartesi 14:00 Hilvanspor – M.Kemal Lisesi Süper Amatör Siverek ilçe stadı

07.04.2013 Pazar 13:00 Birecik Bld – Hilvanspor U 13 Ligi Arena 1 nolu

07.04.2013 Pazar 14:30 63Emingücü – Yıldırımgücü 2.Amatör Arena 1 nolu

07.04.2013 Pazar 13:00 Telekomspor – Ankaspor 2.Amatör Arena 2 nolu

07.04.2013 Pazar 15:00 Eyyüpspor – Sefaspor 2.Amatör Arena 2 nolu

07.04.2013 Pazar 13:30 Cizre Basra – Diyarbakır Bismil Bld BAL Ligi Yenice 2 nolu

07.04.2013 Pazar 16:00 Özkarakeçilispor – Esnafspor 2.Amatör Yenice 2 nolu

07.04.2013 Pazar 15:00 Harranspor – Şanlı Polat Spor 2.Amatör Yenice 1 nolu

07.04.2013 Pazar 13:30 Siverek Bld – Kadirlispor BAL Ligi Siverek ilçe stadı

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner7

banner3