banner2

Şanlıurfa Kent Konseyi seçimi Pazar günü, İşte delege listesi

 Erkan Sözen'in tek liste ile başkan adayı olduğu genel kurul toplantısının delege listesi de belli oldu.

İşte 26 Aralık 2017 Pazar Günü Saat 10:00'da Şair Nabi Konferans Salonunda yapılacak olan Şanlıurfa Kent Konseyi Seçimli Genel Kurulunda oy kullanacak Delegelerin listesi: 

Kurulunda oy kullanacak Delegelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

SIRA NO KURUM ADI ADI SOYADI
1 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI Nihat ÇİFTÇİ
2 VALİ YARDIMCISI VEKİLİ Ali YILMAZ
3 YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Yasin BÖLÜKTİMUR
4 MAHALİ İDARELER MÜDÜRÜ H. İbrahim ASAR
5 İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ M. Sinan ÜNAL
6 İL  SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ Abdulkadir AYKUT
7 İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ Aydın ASLAN
8 İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Şerafettin TURAN
9 İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ Murat ÇAKMAKLI
10 İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ İsmail IŞIKDAĞ
11 İL GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜRÜ Hakan KEŞKÜŞ
  ÜNİVERSİTELER  
12 Fen Edebiyat Fakültesi Öğ.Üyesi Prof.Dr. Abdullah Ekinci
13 Ziraat Fakültesi Öğ. Üyesi Doç.Dr. Ali Rıza Öztürkmen
  NOTERLER  
14 ŞANLIURFA 6. NOTERİ Ali ACAR
15 ŞANLIURFA 7. NOTERİ  Remzi CANBEYLİ
  PARTİLER  
16 HÜR DAVA PARTİSİ Lokman YALÇIN
17 CUMHURİYET HALK PARTİSİ Aziz AYDINLIK
18 HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİSİ Ayşe SÜRÜCÜ
19 MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ Mahmut GÜNEŞ
20 SAADET PARTİSİ Mustafa Niyazi YANMAZ
  VAKIFLAR  
21 Anadolu Eğitim Kültür Vakfı Suphi ÇİÇEK
22 Bediüzzaman Eğitim Kültür Ve Sanat Vakfı Mehmet AKBAŞ
23 Birecikli Hayırseverler Vakfı Muhammed DEMİR
24 BİRLİK VAKFI Erkan SÖZEN
25 ENSAR Vakfı Aziz BAZ
26 Haliliye Kültür ve İlim Vakfı Mehmet Keskin
27 İHH Behçet ATİLLA 
28 KAMER VAKFI Gülseren KAPLAN
29 Kitap Vakfı Seydo ANIK
30 ŞURKAV Sabri KÜRKÇÜOĞLU
31 TİMAV Osman KOYUNCU
32 TÜGVA  Bekir BEKİROĞLU
33 Ülkü Ocakları Eğitimve Kültür Vakfı Can Halil ÇİZMECİOĞLU
34 TEMA Vakfı Veysel GÜNBATTI
  SENDİKALAR  
35 BAYINDIR MEMURSEN Şükrü ŞEYHANLIGİL
36 BELEDİYE-İŞ SENDİKASI Adem ŞILTAK
37 BEM-BİR-SEN Ömer YÜZGÜL
38 BİRLİK HABER-SEN Midhat ÖZGÜLTEKİN
39 BÜRO-MEMUR-SEN Fethi AKBULUT
40 DİYANET-SEN Mehmet Hadi GÜNDÜZ
41 EĞiTİM BİR-SEN  Muhammet Fatih HANPOLAT
42 EĞİTİM BİR-SEN 2 NOLU ŞUBE Abdullah TAŞTEKİN
43 EMEKLİ MEMURSEN Mehmet İMRE
44 ENERJİ BİR-SEN Abdullah KARABABA
45 GENÇ MEMUR-SEN Mehmet Veysi BOZDAĞ
46 KÜLTÜR MEMUR-SEN Aykut Hakan KUTLUHAN
47 MEMUR-SEN İbrahim COŞKUN
48 ÖZ ORMAN-İŞ SENDİKASI Abdulkadir TÜRKMEN
49 ÖZGÜR EĞİTİM-SEN Vehbi UZUNDAĞ
50 SAĞLIK-SEN Faruk GÜNAK
51 TOÇ BİR-SEN Mehmet KILIÇ
52 TÜRK SAĞLIK-SEN Selami BALCI
53 ULAŞTIRMA MEMUR-SEN Tahir ÇİFTÇİ
  ODALAR Veysel GÜNBATTI
54 Akçakale Esnaf ve Sanatkarlar Od. Ömer Ay
55 Akçakale Şöförler Esnaf Od. Halil AYHAN
56 Bakkallar Ve Bayiler Od. Mehmet ALTUN
57 Bakırcılar ve Kalaycılar  Esnaf Od. M. Nur DEMİRÖZÜ
58 Berberler ve Kuaförler Esnaf  ve Sanatkarları Od. Nezif KAYALAR
59 Biracik Ağaç İşleri Sanatkarları Kereste Sat. E. Od. Halil DÜZYOL
60 Birecik Bakkallar Esnaf Od. Şevket DEMİR
61 Birecik Esnaf ve Sanatkarlar Od. A. İhsan HOCAOĞLU
62 Birecik Kamyoncular ve Minibüsçüler Od. Mehmet BEĞİT
63 Birecik Şöförler Esnaf Od. Ömer Ayalp
64 Bölgesel Turist Rehberleri Od. Müslüm ÇOBAN 
65 Demirciler Od. Bekir Sıtkı BUDAK
66 Diş Hekimleri od. Ekrem KAYA
67 Eski ve Yeni Ev Eşyaları Sat. Od. Adnan HAKTANKAÇMAZ
68 Fırıncılar Esnaf Od. M Emin KARAATLI
69 Güneydoğu Anadolu Aşçılar ve Pastacılar od. Aziz SUVERAN
70 Halfeti Esnaf ve Sanatkarlar Od. Hayri ÖZGÜL
71 Hızarcılar ve Kavakçılar Esnaf Od. Hüseyin AKBIYIK
72 Kahveciler ve Çaycılar Od. Murat TOZLU
73 Kasaplar Od. Abbas TUMBUL
74 Konfeksiyoncular Od. Nuri KÖMÜRCÜOĞLU
75 Kunduracılar Esnaf Od. Remzi AKGÜL
76 Kuyumcular Od. İbrahim Halil DEMİRKOL
77 Lokantacı Köfteci ve Tatlıcılar Od. Mehmet Kaçak
78 Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Od. İbrahim Halil BEYAZ
79 Oduncular ve Kömürcüler Od. Hadi ÖGE 
80 Oto Yedek Parçacıları Esnaf ve Sanatkarlar od. Fuat ÇAKIR
81 Oturakçılar Od. Ramazan YILDIZ
82 Parfümeri ve Bujiterciler Od. Hüseyin ÇADIRCI
83 Siverek Gıda Maddeleri Satıcıları Od. Vahit SEVDALI
84 Siverek Keresteciler ve Marangozlar Od. Mecit YAKAR
85 Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Snatkarlar Od. Hacı İNAN
86 Siverek Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Od. M. Hanifi AY
87 Suruç Bakallar Esnaf Od. Mehmet DURMAZ
88 Suruç Esnaf Od. Yaşar AYÇİÇEK
89 Suruç Fırıncılar Esnaf Od. Yasin GÜZEL
90 Suruç Şöförler Esnaf Od. Halef DURMAZ 
91 Suruç Terziler Od. Ali ÇAĞLAYAN 
92 Şanlıurfa Barosu Ahmet TÜYSÜZ
93 Şanlıurfa Eczacı Od. Gürkan BİLLURCU
94 Şanlıurfa Esnaf ve Sanatkar Odalar Birliği Mehmet Şefik BAKAY
95 Şanlıurfa Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Od. Mehmer ŞİŞ
96 Şanlıurfa Şöförler ve Otomobilciler Esnaf Od. Osman Karakeçili
97 Şanlıurfa Terziler Esnaf Ve Sanatkarlar Od. Numan Tugbay
98 Şıracılar Esnaf od. Nusret KARA
99 Şöforler Otomobilciler Od. Osman KOŞAK
100 Ticaret ve Sanayi Od. Fehmi HAYIRLI
101 TMMOB Elektirik Mühendisleri Od. M. Emin GÖLLÜ
102 TMMOB İnşaat Mühendisleri Od. Neslihan ACAR
103 TMMOB Makine Mühendisleri Od. Mehmet KAYA
104 TMMOB Mimarlar Od. İsmail Murat TEPE
105 TMMOB Orman Mühendisleri Od. Necmettin BÜYÜKKILIÇ
106 TMMOB Şehir Plancıları Od. Selim AÇAR
107 TMMOB Ziraat Mühendisleri Od. Ahmet Cüneyt EREN 
108 Tüm Emlakçılar Esnaf Od. Fatih TOPAL
109 Viranşehir Şöförler ve Otomobilciler Od. M. Şah TEMEL
110 Zahireciler Od. Ali YÜCETEPE
111 Ziraat Odası  Ahmet EYYUPOĞLU
112 Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Od. Suphi ENGÜL
113 Züccaciyeciler Esnaf Od. İsmail İPEKSEVER
114 Eskiciler ve Kavaflar Od. M.Ali Karadağ
  DERNEKLER  
115 Bireysel ve Toplumsal Gelişim Der. Tuba İnan Pişkin
116 AB Sürecinde Şanlıurfa'yı Tanıtma Der. M. İhsan ÇERMİKLİ
117 Abdulhamit Han GSK Der. Abdulhamit PEHLİVAN
118 AHİDER Muhammet Murat TAPLAMACI
119 Akilgençler Der. Reşit ÖZCAN
120 Akşemsettin Sosyal Yar. Day. Eğt. Ve Kül. Der. Fatih CULAZ
121 Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Der. Mehmet AKTAŞOĞLU 
122 Anadolu Gençlik Der. Halil ATLI
123 Arabulucular Derneği Ömer AVCI
124 Araz Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Der. İsmail YETİM
125 ASKON  Mehmet Recep UĞUR
126 Asyanlılar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Der. Müslüm COŞKUN
127 Bağımsız Denetçiler Derneği Nihat TAŞ
128 Bağmancı Spor M. Fazıl LOĞAN
129 Basınçlı Sulama Sistemleri Damla ve Bayileri Der.  Veysi KARABULUT
130 Başarı ve Kalkındırma Der. Ayşe BİLİR
131 BAYŞAD Salih BENCİK
132 Beden Eğitimi Öğretmenleri Der. M.Emin ŞEKER
133 Bedensel Engelliler Der. İbrahim Tapşık
134 Beyaz Hilal Der. Mahmut İBRAHİMOĞLU
135 Bezikiler Sos. Yard. Ve Day. Der. Ömer KARA
136 Birecik Kızılay Der.  Bülent Bilgin
137 Bizim Genç Eğt. Kült. Sanat ve Gençlik Kulübü Der. Okan TÜRKMEN
138 Bozova Eğitim ve Sos. Dayanışma  Hasan AKMAN
139 CAMİİ Der Hamza KÜÇÜKBAYRAK
140 CİHANNUMA Hasan BALAY
141 Çalışan Bayanlar (ÇABADER) Fehime Çoban AVCI
142 Çalışan Gazeteciler Der. Tahir GÜLEBAK
143 Çiftçi Malları Koruma Teşkilatı Mehmet Sıddık FELHAN
144 Çolyak Der. Hasan DOĞAN
145 Deniz Feneri Osman GEREM
146 Din Birliği Der. Ali BELET
147 Dost Meclisi İbrahim TORU
148 Edessa Bilek Güreşi Spor Klubu Der. Sait AKDAĞ
149 Edessa Eğt.Kül. Spor Sos.Yard. Dayanışma Der. Salih Barış KARAKEÇİLİ
150 Eğitim Kültür Eğitim ve Sosyal Yard. Der. Mehmet BEŞLİ
151 EL Ensar Der. Şehmus Ostan
152 Elbirliği Der. Handan KARATAŞ
153 Elektronikçiler ve Radyocular Teknisyenler odası A. Kenan KAYRAL
154 EYİMDER Bekir ENGÜL
155 Fetih Camii Külliye Yaptırma Der. Hilmi ÇAKMAK
156 Futbol Saha Komiserleri Der. Abdullah CANBEYLİ
157 G.Doğu Tüketicileri Koruma ve Day. Der. Benan Duygu KANLIBOYA
158 Gap Gençlik Der. İbrahim Halil KILIÇ
159 Gap Gençlik Spor Klübü Mehmet İPEK
160 Gazeteciler ve Yazarlar Derneği Celal Çiftci
161 Genç Düşünce Akademisi İbrahim Halil GÜNEŞ
162 Genç Girişimci İş Adamları Der. Feridun BÜLBÜL
163 Genç Ufuklar Eğt. Bilim Kült. Sanat ve Gençlik Klubu Feysal İNCİ
164 Gençlik Spor Kulübü  Murat ABAK
165 Gıda Toptancıları Der. Mehmet Emin DEMİREL
166 Göbeklitepe Şanlıurfa Mirasını Koruma Der. Burhan AKAR
167 Günyüzü Derneği Veyseldin TOPRAK
168 HAKSİAD Adil KILIÇ
169 Haleplibahçe Karşıyaka spor. İbrahim Halil DURMAZ
170 Haliliye Mahalli Muhtarlar Sos. Yard.Dyn Der. Mehmet DENİZ
171 Haliliye Mütahitler Der. Berat KARACA
172 Halim DER Murat Müjdeci
173 Harran Uluslar arası Öğrenci Der. Mehmet Ali ATIŞ
174 Harran Üniversitesi İ.İ.B.F. Mezunları Der. Abdullah ÇELİK
175 Hasta Hakları Koruma Der. Mustafa AĞADAYI
176 Hayat İlim Eğitim ve Kül. Der. Bahattin AKBAZ
177 Hayrat İnsani Yardım Der. Abdullah TOPRAK
178 Hukukcular Derneği Celal KARAKAŞ
179 Hukuki Araştırmalar Der. Ahmet AKSOY
180 İlim Yayma Cemiyeti Necmeddin SAĞLAM
181 İlk Öncüler Der. Perihan TAYLI
182 İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yard. Der. Mehmet GÜZEL
183 İnşaat Muteahhitleri Derneği Mustafa ÖNAL
184 İnşaatçılar Dayanışma Der. Ahmet SAÇAKLI
185 İnşaatçılar ve Yapıcılar Der. Emin DEMİRKOl
186 KA-DER Gül SAN
187 KALEMDER Abdullah GÖÇMEZ
188 Kapaklı Pasajı Esnafları ve Dayanışma Der. Adem ENGÜL
189 Karacadağ Kültürünü Yaşatma ve Dayanışma Der. Yusuf KARAKAŞ
190 Karaköprü Alibaba Kül.ve Day. Der. Ali TUTLUOĞLU
191 Karaköprü İzcilik Spor Klubu Mehmet Taş
192 Karaköprü Mahalli Muhtarlar Sos. Yar. Ve Day. Der. Mehmet ÇİFTÇİ
193 Karaköprü Muhtarlar Dernek Başk Mehmet ÇİFTÇİ
194 Karaköprüspor Der. Yunus Emre AKTAŞOĞLU
195 Kırsal Alanlarla Yardımlaşma Der. Adil KILIÇ
196 MAKSAD DER İbrahim Halil GÜVENÇ
197 Mali Müşavirler ve Bağımsız Denetçiler Der. Bekir Murat ATAN
198 Matbaacılar Esnaf ve Sanayi Yardım. Derneği Bakır ÖKKAŞ
199 Medya Yazarlar Der. M. Emin KUŞ
200 Memitanlı Alaaddin Ailesi Der. Ahmet ALTUN
201 Memleketçi Sanayici ve İşadamları Der. Ömer AĞ
202 Meyve ve Sebze Komisyoncuları Der. Faruk AKBAŞ
203 Milli Birlik Cemiyeti İbrahim Halil UMUÇ
204 MİRBAD Mehmet TUNÇAY
205 Mirdesiler Sosyal Yardımlaşma Der. Mahmut Asker KÜÇÜKKAYA
206 Muhacirler Yardımlaşma ve Dayanışma Der. Resul KORKMAZ
207 Mustazaflar Der. İbrahim Halil GÖVEN
208 Mültecilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Der. Mehmet SAMBUR
209 MÜSİAD Metin KÜRKÇÜOĞLU
210 Nevbahar Der. Mahmude ERĞİN
211 Okçuluk Der.  Murat Ackan
212 Organik Sürdürülebilir ve İyi Tarım Org. Der. Sadık SALAR
213 Ortak Payda Der. Emre AKBIYIK
214 Osmanlı Ocakları Derneği 1299  Fuat ÖZBEK
215 Oto Galericiler Der. Mustafa DOĞANLARDAN
216 Öncel Ailesi Yardımlaşma ve dayanışma Der. Ahmet ÖNCEL
217 Pvc Alimünyum Üreticileri Der. M. Emin KIRIKÇI
218 Rabia Der. M. Adil SARAÇ
219 Ruha Der. M. Salih SAMAK
220 Ruha Kadın Dayanışma Der. Gülcan BEBE
221 Sağlık Çalışanları Eğitim ve Araştırma Der. Salih ÇOBAN
222 Sağlık ve Medeniyet Derneği M. Emre ERKUŞ
223 Sevgiye Muhtaç Çocukları Koruma ve Yaşatma Der. Nihat ÇİÇEK
224 Sivil Kadınlar Der. Safiye AĞADAYI
225 Siyer DER Ahmet DEDECAN
226 Sosyoloji Derneği Mahmut KAYA
227 Sultan Eğitim Girişimcilik Der. Gülten Balcı
228 Sureti Alem Fotograf ve Sinema Sanatçıları Der. Bünyamin ÇADIRCI
229 Suruç Belediye Spor Der. Adnan YÜKSELİŞ
230 Süleymaniye Eğitim Kültür Dayanışma Der. Mehmet BALIKÇI
231 Ş. Aşçılar ve Pastacılar Der. Yılmaz EDE
232 Ş. Diş Teknisyenleri Derneği Bedir BOZTEPE
233 Ş. Fenilketonüri Derneği Mustafa ÇİFTÇİ
234 Ş. Gazeteciler Der. Mehmet Kamil GÜLER
235 Ş. Gazi Mezunları Der. İsmail PINAR
236 Ş. Gençlik ve Kültür Der. Ahmet ENGÜL
237 Ş. Geri Dönüşümcüler Der. Ahmet ALAGÖZ 
238 Ş. Girişimci İş Kadınları Der. Cevahir Asuman YAZMACI
239 Ş. Güçlü Kadınlar Der. Hülya KAYMAZ
240 Ş. İnsan Eğitim ve Yard. Der.  Mustafa KIRIKÇI
241 Ş. Kadınları Kalkındırma ve Destekleme Der. Vildan POLAT
242 Ş.Sanayici ve İş Adamları Der.  Mehmet Salih GÖK
243 ŞANİMDER Zeki KURT
244 Şanlıuırfa Kültürel Mirası Koruma Der. M.Uğur Beyazgül
245 Şanlıurfa Aile Bütünlüğü Eğitim Dayanışma Der. Cuma HÜNGÜR
246 Şanlıurfa Büyükşehir Bld. Spor Der. M. Reşat ÖZMEN
247 Şanlıurfa Gazeteciler Birliği Der. Veysel POLAT
248 Şanlıurfa GEKYO Nurettin MANCI
249 Şanlıurfa İnfak Yetim ve Öksüzleri Koruma Der. Mustafa HALAT
250 Şanlıurfa İnternet Habercileri (ŞİHADER) Ömer DODANLI
251 Şanlıurfa Kalkınma Der. Abdülkadir YEŞİLKENDİR
252 Şanlıurfa Turizm Elçileri Der. Mehmet ÇEÇEN
253 Şanlıurfa Turizmi Geliştirme Der. Rahime YAŞAR
254 Şebbab Güvercin Der. Mahmut BALCI
255 Şefkat Kahramanları Der. Hatice Tuba ÇETİNER
256 Şehit Aileleri Yar. Der. Mehmet YAVUZ
257 Şeyhanlı Eğt. Kültür Yard. Ve Dayanışma Der. Mustafa ÇİÇEKLİ
258 Şuurlu Öğretmenler Derneği  Salih YALÇINKAYA
259 Taraftarlar Der. Abdullah TUĞBAY
260 Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Der. Sabiha KARABULUT
261 TMMOB Necati KIRMIZITOPRAK
262 Toplumsal İnsiyatif Oluşturma Der. Muhittin GÜRSES
263 TÜMSİAD  Mehmet Sadık SADE
264 Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği Der. Ömer Faruk ERİŞMİŞ
265 Türk Kızılayı Mehmet Talat AKAY
266 Türkiye Beyaz Ay Der. Sait KOYUNCU
267 Türkiye Ek Üretim Federasyonu  Salih CANPOLAT
268 Türkiye Emekli Astsubaylar Der. Hasan TOPAL
269 Türkiye Yazarlar Birliği  Cuma AĞAÇ
270 Türkiye Yerel Gazeteciler Der. Mehmet CANBEK
271 Uluslararası Doktorlar Der. Necmi EŞİYOK
272 Uluslararası Mülteci Hakları Der. Ferhat AVCI
273 Umut Işığı Kadın Der. Bedriye NARİN
274 Umut Kervanı Der. Mahmut ÇELİK
275 Urfa Gelişim Spor Kulübü  Ümit BALTA
276 Urfa Karakeçilileri Sosyal Yard. ve Dyn. Der. Hanifi KARAGÖZ
277 Urfa Sosyal Toplumsal Araştırmalar Der. M. Erkan ÇİFTBUDAK
278 UYGAD Mehmet Sıtkı ALOĞLU
279 VEFA Der. İbrahim İLAN
280 Yağmur Hanımlar Der. Asiye BOYACI
281 Yakubiye Eğitim ve Kül Der. Mehmet Fatih KARAKAŞ
282 Yedibaşak insani yardım Der. Vedat SAVAŞ
283 Yıldız İzcilik Gençlik ve Spor Der. Mehmet KARAKUŞCU
284 Yıldız İzcilik Gençlik ve Spor Klubu Abdulbaki SERT
285 Yunus Emre Tasavvuf Kül. Araştırma Der. Kemal GÜVEN
286 YUSEP İnsani Yardım Der. Abdulkadir AKYILDIZ
287 Yüzakı Der. Alirıza ÇOLAK
288 Yüzakı Gençlik Spor Kulübü  Mustafa Hakkı ÇETİNTAŞ
  MUHTARLAR  
289 Akşemsettin Mahallesi Ahmet ESKİLER
290 Altınlı KÖYÜ Müslüm KILIÇ
291 Aşağı Çiftlik Mahallesi Sabri KILIÇ
292 Atatürk Mahallesi Mahmut KARADAŞ
293 Ayanlar Mahallesi Avni YETİM
294 Batıkent Mahallesi Macir KAYA
295 Beykapısı Mahallesi İsmail ŞAHAP
296 Bezirci Mahallesi Nasih BABACAN
297 Bozkoy Mahallesi Hasan AKKUŞ
298 Buhara Mahallesi Hasan KAYA
299 Büyük Kargılı Mahallesi Osman KILIÇ
300 Çamlıyayla Mahallesi Mustafa Oruç ÇİFTÇİ
301 Çiftemer Mahallesi Mehmet KOÇYİĞİT
302 Derman Mahallesi Kadir DERMAN
303 Devteşti Mahallesi Müslüm GÜNEŞ
304 Direkli Mahallesi Mehmet KESTOP
305 Doğukent Mahallesi Ahmet KIZILATEŞ
306 Ergün Mahallesi Ahmet AKDEMİR
307 Ertuğrulgazi Mahallesi İbrahim Halil HAKTANKAÇMAZ
308 Esemkulu Mahallesi Mehmet ÖNCEL
309 Esenyayla Mahallesi Ahmet Demirkol
310 Eyüpkent Mahallesi Cuma ŞA
311 Eyyübiye Mahallesi Ömer DİŞ
312 Göller Mahallesi Hüseyin ÇADIRCI
313 Güllübağ Mahallesi Ahmet ÇİFTÇİ
314 Gümüşkuşak Mahallesi Adnan İGALÇI
315 Günışık Mahallesi Sabri UĞURLU
316 Güzelyurt Mahallesi Mahmut GÜZEL
317 Hacıbayram Mahallesi İbrahim AKDEMİR
318 Halepli Bahçe Mahallesi Fevzi KIZILELMA
319 Hisarlar Mahallesi Zekeriya YILDIZ
320 İpekyol Mahallesi Zeynel TAVAŞ
321 İsaören Mahallesi Nusret KILIÇ
322 Kaçar Saluca Mahallesi İbrahim KARA
323 Kadıoğlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK
324 Kamberiye Mahallesi Abdurrahman ŞAHAP
325 Karakoyunlu Mahallesi Mehmet KÜÇÜK
326 Kesmetaş Mahallesi Ahmet ARSLAN
327 Kırkpınar Mahallesi Mehmet PARMAKSIZ
328 Kızılburç Mahallesi Mahmut AKBAŞ
329 Koçveren Mahallesi Bozan YOLCU
330 Korukezen Mahallesi Mehmet ÇİFTÇİ
331 Körkuyu Mahallesi İbrahim Halil KIRMIZI
332 Kurtuluş mahallesi Halil FELHAN
333 Mil Mahallesi Osman DEMİR
334 Mimar Sinan Mahallesi İsmail DAĞBAŞI
335 Mulkören Mahallesi Salih KESER
336 Mustafacık Mahallesi İsmail KAPLAN
337 Olukyanı Mahallesi Osman KAYA
338 Onikiler Mahallesi Ali DOĞAN
339 Osmanbey Mahallesi Fethi BUDAK
340 Osmangazi Mahallesi Mehmet GENÇ
341 Osmanlı Mahallesi Salih ÇİFTÇİLİ
342 Överler Mahallesi Mustafa KARABULUT
343 Pıçakçı Mahallesi Müslüm AKKUŞ
344 Pınarbaşı Mahallesi Kenan ÇULLU
345 Sağırlı Mahallesi Hicabi DEMİR
346 Sancak Mahallesi Hekim CENGİZ
347 Selahattin Eyyubi Mahallesi  Ali GENÇ
348 Selçuklu Mahallesi Cengiz YILDIZ
349 Seyrantepe Mahallesi Veysi DEMİR
350 Sızan Mahallesi Cindi DEMİR
351 Süleymaniye Mahallesi Salih DAĞ
352 Şair Şevket Mahallesi  M. Cüneyt GÖRGÜN
353 Şairnabi Mahallesi Hüseyin ÇİÇEK
354 Şenevler Mahallesi Feyat ÇİFTÇİ
355 Tatburcu Mahallesi Bubo ERCAN
356 Topdağı Mahallesi Hanifi TAŞ
357 Tülmen Mahallesi Bakır RASTGELDİ
358 Türkmeydanı Mahallesi Mustafa SARIKINACI
359 Ulak Mahallesi Mehmet BAŞIBEYAZ
360 Ulubatlı Mahallesi Fethi KAYA
361 Üçdirek Mahallesi İbrahim DOĞAN
362 Üçgöze Mahallesi Cemik KIRMIZI
363 Yeni Mahallesi Hüseyin KORKMAZ
364 Yukarı Koşma Mahallesi Mahmut KARATOPRAK
  KENT KONSEYİ ESKİ BAŞKANLARI  
365 Çalışma Grubu Başkanı Niyazi KOCADAĞ
366 Engelli Meclis Başkanı Hülya KAFAF
367 Kent Konseyi Başkanı Abdurrahman Nüvit YETKİN
368 Kent Konseyi Başkanı Yusuf Sabri DİŞLİ
369 Kent Konseyi Başkanı Nihat TAŞ
370 Gençlik Meclis Başkanı Haluk ÖZBEK
371 Kadın Meclis Başkanı Dilşah Öztürkmen
Anahtar Kelimeler:
şanlıurfa Kent Konseyi
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner4

banner5

banner3