Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Zor Durumdaki Aileye Belediye Sahip Çıktı

Zor Durumdaki Aileye Belediye Sahip Çıktı

Şanlıurfa Siverek ilçesi Selimpınar mahallesinde yaşayan beş çocuklu İli ailesini fertlerine belediye başkanlığı sahip çıktı.

Giriş Tarihi: 20 Mart 2012 Salı 16:46
Zor Durumdaki Aileye Belediye Sahip Çıktı


Belediye Başkanı Ali Murat Bucak’a mektup yazıp yardım isteyen İli kardeşleri mektuplarının ardından belediye Başkanı Ali Murat Bucak’ın talimatıyla aileyi ziyaret edip durumunu inceleyen belediye beyaz masa ekibi hazırladıkları raporu başkana iletmesinin ardından belediye başkanlığı ailenin tüm ihtiyaçlarını karşılama kararı aldı.

Kendisin hasta olduğunu bu yüzden çalışamadığını belirten Baba İbrahim İli yaptığı açıklamada şunları kaydetti; ’’Belimde ki rahatsızlıktan dolayı ameliyat oldum üç aydır yataktan kalkamıyorum yaşadığım ev kiralık olup sürekli damlıyor evin kirasını ödeyemedim, üç aydır beş çocuğum bir lokma ekmeğe muhtaç, içinde bulunduğum durumu bir mektupla Belediye Başkanına illetim, sağ olsun başkan elamanlarını evimize gönderip durumumuz inceledi’’

Belediye Başkanı Ali Murat Bucak ailenin her türlü ihtiyacını belediye imkânlarıyla karşılanacağını öncelikle aileye daha sağlıklı bir ev kiralanarak yerleştirilip ev için gerekli malzemelerin temin edileceğini’’ belirti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com