Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi ZMO’DA TOPRAK LABORATUVARLARI TEK VÜCUT OLDU

ZMO’DA TOPRAK LABORATUVARLARI TEK VÜCUT OLDU

İlimizde Şanlıurfa Ziraat Mühendisleri Odası 23 Mayıs 2015 Cumartesi Günü Toprak Laboratuvarları ile toplantı yaparak, Laboratuvar sorunlarını konuştular ve ortak bir fiyat birliğine vardılar.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2015 Salı 10:53
ZMO’DA TOPRAK LABORATUVARLARI TEK VÜCUT OLDU

Toplantıya Odamız Genel Başkanı Özden GÜNGÖR, Oda Başkanı Ali Rıza ÖZTÜRKMEN, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Aksakallı, İbrahim PINARBAŞI, Deniz Melik katılarak, İldeki Toprak Laboratuvarları problemlerini dinlediler. Yeni sistemle ilgili bilgilendirmeler yaparak, laboratuarların uymaları gereken konulardan bahsettiler.
Genel Başkan Özden Güngör: Odamızın toprak laboratuarlarında çalışma esaslarını belirleyerek, Urfa’da kendi modellerini oluşturmasının çok güzel olduğunu belirtti.
Sorunlar dinleyen yetkililer Laboratuvarların yeni sistemle daha modern ve başarılı olacaklarını dile getirdiler. Bu sistemin önümüzdeki günlerde daha hızlı ve verimli olacağını açıkladılar.
Toplantının ZMO Urfa Şube Başkanı Ali Rıza ÖZTÜRKMEN Başkanlığında laboratuar sorumlularıyla, 2015 yılına ait resmi fiyatın 48 TL olduğu, ancak ilimiz çiftçisine analizin 40 TL den yapılacağı duyuruldu.
Ziraat Mühendisleri Odası Şanlıurfa Şube Başkanı Ali Rıza ÖZTÜRKMEN “ilimizdeki 24 yetkili toprak laboratuarımızla yeni sistemi değerlendirme toplantısına bilgilendirme için katılan Gıda Tarım Hayvancılık il Müdürlüğümüz yetkililerine geldikleri ve toplantımıza katkı sağladıkları için teşekkürler ediyoruz. Daha sonra ilimizdeki 24 laboratuvar yetkilisiyle ortak hareket etmek ve ilimizin bu sektörünün örnek olmasını sağlamak amacıyla prensip kararları aldık. Yeni sistemin kullanımına süratle geçerek daha örnek bir il olmayı hedefledik. İlimizdeki Laboratuvarlarla ortak fiyatımız 40 TL olacak, hiçbir şekilde fazla ya da eksik fiyat uygulanmayacaktır” dedi. Tüm grup aynı prensip gereği daha hızlı, hassas, hatasız ve doğru analizler yapacaklarını bildirdiler.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com