Advert
Advert
Advert

Ziraat Bankası Karaköprü şubesini açtı

Ziraat Bankası Karaköprü şubesini açtı
Ziraat Bankası Karaköprü şubesini açtı

Karaköprü’de büyük bir ihtiyaç olan bankalar için ilk adımı Ziraat Bankası atarak, Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Ziraat Bankası Bölge Başkanı Mustafa Hamurcu ve Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’nin katılımıyla şubesini açtı.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Karaköprü’de büyük bir ihtiyaç ve eksikliği olan banka şubelerinin olmayışı vatandaşlar tarafından talep doğrultusunda Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi’ye ileterek bankaların Karaköprü’de de hizmet vermesini istiyorlardı. Halkın bu talebi için kolları sıvayan Başkan Çiftçi, çeşitli banka yetkilileri ile yaptığı görüşmeler neticesinde ilk olarak Ziraat Bankası Karaköprü’de bir şubesini açtı. Banka şubesinin açılışına katılan Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, Ziraat Bankası Bölge Başkanı Mustafa Hamurcu ve Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi ilk olarak kurdele kesimini yaptılar.

Ziraat Bankası Bölge Başkanı Mustafa Hamurcu gelen davetlilere Bankanın işleyişi ve fiziki ortamı hakkında bilgi verdi. Açılışta bir açıklama yapan Şanlıurfa Valisi Nuri Okutan, “iyi para, gelişecek, gelişmekte olan yerleri hep takip eder, bu kokuyu iyi alır, dolaysıyla bunların en iyilerinden biriside köklü bir geçmişi olan Ziraat Bankasıdır. Şanlıurfa gelecek vaat eden bir il, buranında gelişmeye en açık olan Karaköprü’dür, ilk adım atan banka olarak önemli bir gelişme olduğunu buradan vurgulamak istiyorum, inşallah bunun devamı gelir, hayırlı olsun” dedi.

Bölge Başkanı Mustafa Hamurcu, “Başta bu şubemizin açılışında bize yol gösteren, bizlere yardımcı olan Karaköprü Belediye Başkanımıza çok teşekkür ederiz, şubemizi açmamızın nedeni Karaköprü gelişmekte olan bir bölgeye sahip olduğu içindir” dedi. Karaköprü Belediye Başkanı Av.Nihat Çiftçi, ise yaptığı konuşmada; “ Beldemiz sürekli gelişen iş merkezleri ile iş sahalarının ve yatırım yapan iş adamları ile gelişen bir bölgedir, sayın bölge başkanım Hamurcu ile sürekli temas içersindeydik ve buraya bir şubenin gerekli olduğu kanısına vararak elimizden gelen katımızı sunduk, hayırlı uğurlu olsun” dedi.

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı