Advert
Advert
Advert

Zina Yeniden Suç Olsun

Şanlıurfa Saadet Partisi Gençlik Kolları Zina nın Yeniden Suç Sayılması İçin Cumartesi Günü Saat 14:00 Da Ahmet Bahçıvan İşmerkezi Önünde Basın Açıklaması Düzenliyor.

Zina Yeniden Suç Olsun
Zina Yeniden Suç Olsun
Şanlıurfa Saadet Partisi Gençlik Kolları Aile içi şiddetin, ahlaki yozlaşmanın, kürtajın ve boşanmaların alıp başını gittiği bu ortamda Milli görüş gençliği olarak, önce ahlak ve maneviyat ilkesi ile yola çıkarak, Hükümetin üzerinde çalıştığı yeni anayasada zinanın yeniden suç kapsamına alınmasını ve eşcinsel evliliklerinin önüne geçilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını, Anayasal düzende bu tarz ahlaki yozlaşmaya ve tahribata sebep olan eylemlerin suç kapsamına alınması, için meydanlara dökülüyor.

Şanlıurfa Saadet Partisi Gençlik Kolları Hemcinsleri iile ilişki yaşayan Lut A.S kavmine de atıf yaptığı açıklamasında: "unutma Lut a.s. ın kavmi’de eşcinselliğe göz yummuştu ama Allahın gazabına uğradılar. Kendinize gelin AB’nin ABD nin değil onlara oy vererek iktidar yapan halkın sesini dinlemeleri için bu cumartesi bahçıvan iş merkezinde saat 14.00 da basın açıklaması yapacağız.

Peygamberler şehri Şanlıurfa halkının duyarlı davranıp çağrımıza kulak vermelerini diliyorum" denildi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle