Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Zina Yeniden Suç Olsun

Zina Yeniden Suç Olsun

Şanlıurfa Saadet Partisi Gençlik Kolları Zina nın Yeniden Suç Sayılması İçin Cumartesi Günü Saat 14:00 Da Ahmet Bahçıvan İşmerkezi Önünde Basın Açıklaması Düzenliyor.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2012 Çarşamba 22:13
Zina Yeniden Suç Olsun
Şanlıurfa Saadet Partisi Gençlik Kolları Aile içi şiddetin, ahlaki yozlaşmanın, kürtajın ve boşanmaların alıp başını gittiği bu ortamda Milli görüş gençliği olarak, önce ahlak ve maneviyat ilkesi ile yola çıkarak, Hükümetin üzerinde çalıştığı yeni anayasada zinanın yeniden suç kapsamına alınmasını ve eşcinsel evliliklerinin önüne geçilmesi için gerekli çalışmaların yapılmasını, Anayasal düzende bu tarz ahlaki yozlaşmaya ve tahribata sebep olan eylemlerin suç kapsamına alınması, için meydanlara dökülüyor.

Şanlıurfa Saadet Partisi Gençlik Kolları Hemcinsleri iile ilişki yaşayan Lut A.S kavmine de atıf yaptığı açıklamasında: "unutma Lut a.s. ın kavmi’de eşcinselliğe göz yummuştu ama Allahın gazabına uğradılar. Kendinize gelin AB’nin ABD nin değil onlara oy vererek iktidar yapan halkın sesini dinlemeleri için bu cumartesi bahçıvan iş merkezinde saat 14.00 da basın açıklaması yapacağız.

Peygamberler şehri Şanlıurfa halkının duyarlı davranıp çağrımıza kulak vermelerini diliyorum" denildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com