Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Zevahiri Türkiye'ye Seslendi

Zevahiri Türkiye'ye Seslendi

Giriş Tarihi: 24 Şubat 2010 Çarşamba 11:14
Zevahiri Türkiye'ye Seslendi

CNN International'da yayımlanan videoda Eymen Zevahiri, "Türkiye devleti müslümandır. Fakat işgale katılmaısyla İslam'a ve müslümanlara karşı suç işlemektedir" dedi.

Zevahiri, "İslam'e ve müslümanlara bağlı olan her Türk müslüman bilmeli ki, Türk güçleri Afganistan'da köyleri yakan, evleri yıkan, kadın ve çocukları öldüren, Müslümanların topraklarını işgal eden, Şeriat'a karşı savaşan ve ahlaksızlık, ayyaşlık ve müstehcenliği yayan Haçlı seferlerinin komutasını üstlenecektir" diye konuştu.

Zevahiri, açıklamasına şöyle devam etti: "Yahudilerin Filistin'de yaptıklarının aynısını Türk askerleri de Afganistan'da gerçekleştirecek. Dindar ve özgür Türk Müslüman halkı, İslam'a ve Müslümanlara karşı böyle bir suç işlemeyi nasıl kabul edebilir? Türkiye hükümetini, Afganistan'daki müslümanların kanının dökülmesine ortak olmaya hatta müslümanlara karşı uygulanan hamleye komuta etmeye iten sebep nedir? Afganistan Türkiye'ye karşı ne yaptı ki Türkiye, böyle düşmanca bir girişimde bulunuyor?"

Afganistan'da muharip güç bulundurmayan Türkiye'nin bölgede, 1775 askeri görevi yapıyor. Türkiye, ISAF'in Kabil Bölge Komutanlığı'nı Kasım 2009'da devraldı

isra haber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

İran'da neler oluyor? Devrim muhafızları karargahı ateşe verildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com