Advert
Advert
Advert

Zayed El Owaida yatırım için Şanlıurfa'da

Zayed El Owaidave beraberindeki heyet yatırım fırsatlarını yerinde görmek üzere geldiği ilimizde ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Zayed El Owaida yatırım için Şanlıurfa'da
Zayed El Owaida yatırım için Şanlıurfa'da

Birleşik Arap Emirliklerinden ünlü yatırımcı ve banker Zayed El Owaida ve beraberindeki heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası  (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’i ziyaret ederek ilimizin yatırım potansiyeli hakkında bilgi aldı. Heyeti makamında ağırlayan Başkan Ertekin, iki ülke arasında ticaret köprüleri kurmaya ticari konularda iş birliği yapmamaya hazır olduklarını belirtti.İlimizdeki yatırım fırsatları hakkında detaylı bir bilgilendirme yapan E. Sabri Ertekin heyeti ağırlamaktan memnun olduklarını, yapacakları yatırımlarda her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Ayrıca, Şanlıurfa’nın yapılacak yatırımlar için stratejik bir partner, çok doğru bir adres olduğunu dile getirenBaşkan Ertekin “Türkiye, Asya ve Avrupa’nın bir parçası olarak, çok yönlü bir uluslararası ticaret politikası izlemekte, bu bağlamda Birleşik Arap Emirlikleri ile kuracağımız iş ilişkileri, Türkiye’nin de turizmi, tarımı ve sanayisi çerçevesinde stratejik bir önem kazanmış olacaktır” dedi.

Zayed El Owaidada Şanlıurfa olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek yatırıma dönük araştırma yapmak,Şanlıurfa’daki tarım, sanayi ve turizm sektörlerinde yapılabilecek yatırım fırsatlarını yerinde görmek için geldiklerini ifade etti.

Birleşik Arap Emirliklerinden ünlü yatırımcı ve banker Zayed El Owaida ve beraberindeki heyete Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Teknik Danışmanı Hacı Akkuş eşlik etti. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?