Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Dünya Zayed El Owaida yatırım için Şanlıurfa'da

Zayed El Owaida yatırım için Şanlıurfa'da

Zayed El Owaidave beraberindeki heyet yatırım fırsatlarını yerinde görmek üzere geldiği ilimizde ŞUTSO Başkanı E.Sabri Ertekin’e bir ziyaret gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 14 Ağustos 2014 Perşembe 11:02
Zayed El Owaida yatırım için Şanlıurfa'da

Birleşik Arap Emirliklerinden ünlü yatırımcı ve banker Zayed El Owaida ve beraberindeki heyet, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası  (ŞUTSO) Başkanı E. Sabri Ertekin’i ziyaret ederek ilimizin yatırım potansiyeli hakkında bilgi aldı. Heyeti makamında ağırlayan Başkan Ertekin, iki ülke arasında ticaret köprüleri kurmaya ticari konularda iş birliği yapmamaya hazır olduklarını belirtti.İlimizdeki yatırım fırsatları hakkında detaylı bir bilgilendirme yapan E. Sabri Ertekin heyeti ağırlamaktan memnun olduklarını, yapacakları yatırımlarda her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti.

Ayrıca, Şanlıurfa’nın yapılacak yatırımlar için stratejik bir partner, çok doğru bir adres olduğunu dile getirenBaşkan Ertekin “Türkiye, Asya ve Avrupa’nın bir parçası olarak, çok yönlü bir uluslararası ticaret politikası izlemekte, bu bağlamda Birleşik Arap Emirlikleri ile kuracağımız iş ilişkileri, Türkiye’nin de turizmi, tarımı ve sanayisi çerçevesinde stratejik bir önem kazanmış olacaktır” dedi.

Zayed El Owaidada Şanlıurfa olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek yatırıma dönük araştırma yapmak,Şanlıurfa’daki tarım, sanayi ve turizm sektörlerinde yapılabilecek yatırım fırsatlarını yerinde görmek için geldiklerini ifade etti.

Birleşik Arap Emirliklerinden ünlü yatırımcı ve banker Zayed El Owaida ve beraberindeki heyete Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Teknik Danışmanı Hacı Akkuş eşlik etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

İran'da neler oluyor? Devrim muhafızları karargahı ateşe verildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com