Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Devam Ediyor

Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Devam Ediyor

Bilinçli nesiller, güvenli yarınlar için zararlı alışkanlıklarla mücadele devam ediyor

Giriş Tarihi: 10 Haziran 2015 Çarşamba 09:43
Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Devam Ediyor    Temiz gelecek için nesillerimizin korunması için başlatılan “Bilinçli Nesiller ,Güvenli Yarınlar İçin Zararlı  Alışkanlıklarla Mücadele Etme” seminer serileri devam ediyor.
    Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı  önderliğinde  Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından aile fertlerine  “Bilinçli Nesiller ,Güvenli Yarınlar İçin Zararlı  Alışkanlıklarla Mücadele Etme Semineri” bilinçlendirme çalışmaları yeni  hizmet binasında devam etmektedir.
    Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görevli Sosyal Hizmet Uzmanı Mustafa HEŞE tarafından katılımcılara; Bağımlılık yapan maddeler ve etkileri, madde kullanımının fiziksel ve davranışsal belirtileri, risk ve önleyici faktörler, madde kullanımından şüphelenme durumunda izlenmesi gereken aşamalar, madde kullanımı tespit edilen kişiye yaklaşım ile ilgili bilgiler verilmiş, konu ile ilgili yaşanmış kısa film gösterimleri yapılarak çalışma tamamlanmıştır.
    Seminerlere katılmak isteyen halkımız Sarayönü Cad.Ticaret ve Sanayi Odası Eski Binası No:75 EYYÜBİYE/ŞANLIURFA hizmet veren Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün Eğitim ve İyileştirme Bürosu, Planlama ve Değerlendirme Bürosuna başvuruda bulunabileceklerdir. Detaylı bilgi için telefon numarası 0 414 314 99 69

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da silahlı kavga:3 ölü, 4 yaralı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com