Advert
Advert
Advert

Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Devam Ediyor

Bilinçli nesiller, güvenli yarınlar için zararlı alışkanlıklarla mücadele devam ediyor

Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Devam Ediyor
Zararlı Alışkanlıklarla Mücadele Devam Ediyor    Temiz gelecek için nesillerimizin korunması için başlatılan “Bilinçli Nesiller ,Güvenli Yarınlar İçin Zararlı  Alışkanlıklarla Mücadele Etme” seminer serileri devam ediyor.
    Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı  önderliğinde  Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından aile fertlerine  “Bilinçli Nesiller ,Güvenli Yarınlar İçin Zararlı  Alışkanlıklarla Mücadele Etme Semineri” bilinçlendirme çalışmaları yeni  hizmet binasında devam etmektedir.
    Denetimli Serbestlik Müdürlüğünde görevli Sosyal Hizmet Uzmanı Mustafa HEŞE tarafından katılımcılara; Bağımlılık yapan maddeler ve etkileri, madde kullanımının fiziksel ve davranışsal belirtileri, risk ve önleyici faktörler, madde kullanımından şüphelenme durumunda izlenmesi gereken aşamalar, madde kullanımı tespit edilen kişiye yaklaşım ile ilgili bilgiler verilmiş, konu ile ilgili yaşanmış kısa film gösterimleri yapılarak çalışma tamamlanmıştır.
    Seminerlere katılmak isteyen halkımız Sarayönü Cad.Ticaret ve Sanayi Odası Eski Binası No:75 EYYÜBİYE/ŞANLIURFA hizmet veren Şanlıurfa Cumhuriyet Başsavcılığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğünün Eğitim ve İyileştirme Bürosu, Planlama ve Değerlendirme Bürosuna başvuruda bulunabileceklerdir. Detaylı bilgi için telefon numarası 0 414 314 99 69

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle