Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Zarar Gören Urfa'daki Çiftçiye Çağrı

Zarar Gören Urfa'daki Çiftçiye Çağrı

Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Mart Ayında doğal afetlerden dolayı zarar gören çiftçilerin Müdürlüğe başvuruda bulunmasını istedi.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2013 Salı 14:19
Zarar Gören Urfa'daki Çiftçiye Çağrı

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mahmut Ökten tarafından yapılan yazılı açıklamada

2090 Sayılı Kanunun Tabii Afetlerle ilgili Yönetmeliğinin 1. Maddesinde belirtilen Yangın, yer sarsıntısı, toprak kayması, fırtına, taşkın, sel, don, dolu gibi sebeplerden dolayı tarımsal ürünleri, üretim araçları ve tesisleri zarar gören çiftçilere çağrıda bulunarak  “Mayıs Ayı içerisinde il genelinde lokal olarak aşırı yağmur ve dolu yağışı meydana gelmiştir. Yağışlardan zarar gören çiftçilerimizin İl ve ilçe Müdürlüklerine müracaatları devam etmektedir. Müracaatta bulunmayan çiftçilerimizin zaman geçirmeden, ferdi olarak bağlı bulundukları Gıda Tarım ve Hayvancılık İl veya İlçe Müdürlüklerine dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com