Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Zamane Çocuklara görgü kuralları Anlatıldı

Zamane Çocuklara görgü kuralları Anlatıldı

Özel Çağlayan İlköğretim Okulu 3. Sınıf öğrencilerine Okulda görgü ve nezaket kuralları semineri verildi.

Giriş Tarihi: 26 Şubat 2013 Salı 20:20
Zamane Çocuklara görgü kuralları Anlatıldı


Çağlayan okullarının her hafta yaptığı etkinliklerden biri olan öğrenci ve velileri bilgilendirme seminerlerinden Okulda Görgü ve Nezaket Kuralları semineri sınıf öğretmenlerinden Çağlar KÜPELİ tarafından 3. Sınıf öğrencilerine verildi.
Seminerde serviste, kantinde, yemekhanede, sınıf içi ve genel kurallar çerçevesinde nelere dikkat edilmesi gerektiği belirtildi. Öğrencilerin aktif bir şekilde seminere  iştirak ettikleri ve eğlenerek öğrendikleri gözlendi.
3-C sınıfı öğrencilerinden Miray Ayaz, “Biz bu okulda okumaktan çok mutluyuz. Çünkü her zaman etkinliklerle yaptığımız dersler daha kalıcı hale gelmektedir.” dedi. 3-B sınıfı öğrencilerinden Ecenur Mutlu, “Okulda her isteyen istediğini yaparsa kargaşa olur, bu gibi seminerlerle nasıl davranmamız gerektiğini bir kez daha işlemiş olduk.” dedi. 3 A sınıfından Ahmet Halıcı “Zamane çocukları deyip geçmeyin. Bizler okulda büyük insanlara verilen değer kadar değerli olduğumuzu bize verilen emek, kıymet ve seminerlerden anlıyoruz. Bunun için tüm öğretmen ve idarecilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.     
Okul müdürü Mustafa Üsküplü, “Eğitim bir süreçtir. Bu süreci en iyi şekilde tamamlamak bizlerin görevidir. Bu süreçte emeğini esirgemeyen başta semineri veren Çağlar Küpeli bey olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com