Advert
Advert
Advert

ZAHİT'TEN ZİRAAT ODASI'NA ZİYARET‏

AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan aday adayı Mustafa Zahit, Şanlıurfa Ziraat Odası'nı ziyaret ederek oda başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ve yönetimi ziyaret etti.

ZAHİT'TEN ZİRAAT ODASI'NA ZİYARET‏
ZAHİT'TEN ZİRAAT ODASI'NA ZİYARET‏


Ahmet Eyyüpoğlu, ziyarette çiftçilerin durumu, belediyeden beklentileri ve tarım arazilerinin korunması konusundaki hassasiyetlerini iletirken, Mustafa Zahit'de Ziraat Odası'nın bu konudaki hassasiyetlerini çok iyi bildiklerini belirtti. Zahit, AK Parti Merkez İlçe Başkanlık dönemimde de şimdiye kadar Ziraat Odası ile birçok konuda istişare ve işbirliği içinde olduklarını söyledi. Ahmet Eyyüpoğlu ziyaretten dolayı teşekkür ederken, Mustafa Zahit'in hem ziyaretinden hem de aday adaylığından dolayı memnuniyetini dile getirdi.

Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu’nu makamında ziyaret eden ve sivil toplum kuruluşlarından adaylığı süresince destek isteyen AK Parti Haliliye ilçe Belediye Başkan Aday adayı Mustafa Zahit, yaptığı konuşmada “Haliliye ilçemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından Şanlıurfa Ziraat Odası’nı ve değerli başkanı Ahmet Eyyüpoğlu Beyi ziyaret etmek amacıyla geldik. Haliliye İlçemiz tarımla uğraşan vatandaşlarımızın da çoğunlukla yaşadığı bir ilçe. Bu nedenle çiftçilerimizin organize bir şekilde çalışmaları, yapılan desteklemelerden faydalanmaları ve tarımla ilgili tüm işlemlerinde yetkili kurum olan Şanlıura Ziraat Odası’nın ve üyelerinin Belediye Başkanlığı seçimlerinde önemli bir katkısı olacaktır. Bizler Allah nasip eder Belediye Başkanı olursak, çiftçilerimizle ve Şanlıurfa Ziraat Odası yönetimi ve üyeleriyle hep birlikte hareket ederek, “tarım konusunda neler yapabilir iz”i birlikte çalışarak uygulayacağız. Dedi.

Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Zahit’in ziyaretinden dolayı memnun olduklarını belirten Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu ise “Mustafa Zahit bizim aile dostumuzdur. 10 yıl boyunca Merkez ilçe başkanlığını çok başarılı bir şekilde yapmıştır. Başkanlık yarışında Mustafa Zahit’e ve ekibine başarılar diliyorum. Bugün buraya gelerek bizleri onure ettiler. Yeni seçilecek belediye başkanının tarıma ve ziraata daha fazla önem vererek Haliliye ilçesindeki tarımla uğraşan kesimin sorunları ile de ilgilenmesini, bizlerle istişare ederek bizlerin önünde yol gösterecek birisi olmasını canı gönülden istiyoruz” dedi.

Samimi ortamda yapılan sohbetin ardından misafirlerine çay ikramında bulunan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Ak Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Zahit'e teşekkür ederek, başarılar diledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Bakan Fakıbaba, En önemli 3 önemli şey: Gıda, Gıda, Gençlik
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı