Advert
Advert
Advert

Zahit'ten Seçim Bürolarına ziyaret

Zahit'ten Seçim Bürolarına ziyaret
Zahit'ten Seçim Bürolarına ziyaret


- AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, 12 Haziran seçimlerine kısa süre kala Seçim Bürolarını gezerek seçim yasakları ve vatandaşların oy kullanma şekilleri konusunda bilgiler verdi.
İl merkezindeki birçok seçim bürosunu ziyaret ederek orada bulunan vatandaşlarla ve partililerle sohbet eden AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, seçim yasaklarına uyulması konusunda herkesin dikkatli olmalarını istedi.
Beraberinde Merkez İlçe Başkan Yardımcısı M.Cengiz İzol, M.Emin Uysal, Murat Aydın, İ.Halil Genç ile birlikte öncelikle Mahalle Muhtarı Abdülkadir Akbaş’ın Seçim bürosunun açılışına katıldıktan sonra orada oturanlarla bir süre sohbet etti ve seçim yasaklarına mutlaka dikkat edilmesi gerektiğini söyledi.
Bu seçimin AK Parti için çok önemli olduğunu belirten Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, “Bu konuda vatandaşlarımızın mutlaka sandık başına gitmelerini ve tercihlerini AK Partiden yana yapmalarını istiyoruz. Oy Kullanma saati sabah 07.00 ila akşam 16.00 arasında olacaktır. Ayrıca oy kullanırken mutlaka oy pusulasının arka ve ön yüzünün temiz olmasına dikkat edilmelidir. Tercih mührünü oy pusulasının 1. Sırasındaki AK Parti logosu olan ampul üzerine vurulduktan sonra mührün mürekkebinin başka yere bulaşmaması için oy pusulası tersine katlanmalıdır. Aksi durumda mürekkebin başka yerlere bulaşması oyların iptal olmasına sebep olacaktır. Bizim için 1 oy bile çok kıymetledir. Hiç kimse oyunu heder etmesin ve dikkatli kullansınlar” dedi.
Zahit, herkesin mutlaka sandık başına giderek oylarını kullanmalarını, herhangi bir sorunla karşılaştıklarında da AK Parti sandık görevlilerine başvurabileceklerini, zaferin AK Partinin olacağını söyledi.
www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı