Advert
Advert
Advert

Zahit'ten Müteahhitler Derneğine Ziyaret‏

Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit'ten Şanlıurfa Müteahhitler Derneği Başkanlığı’na yeni seçilen Mustafa Önal’ahayırlı olsun ziyareti.

Zahit'ten Müteahhitler Derneğine Ziyaret‏
Zahit'ten Müteahhitler Derneğine Ziyaret‏
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Şanlıurfa Müteahhitler Derneği Başkanlığı’na yeni seçilen Mustafa Önal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Yapılan ziyaretten sonra bir açıklama yapan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, “ Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte geçen hafta müteahhitler dernek başkanlığının seçimi oldu. Tabi daha önce çok değerli başkan Mustafa Yavuz’un çok hizmetleri oldu. Özellikle ben eski müteahhitler dernek başkanı Mustafa Yavuz burada hizmet verdiği için teşekkür ediyorum. Nasip kısmet, şimdide de Mustafa Önal başkanlığında yeni bir yönetim kurulu oluştu. Mustafa Önal da bu sektörde emeği geçen, sektörü bilen, dolayısıyla yönetim kurulu arkadaşlarında bu camiada olan isimler, aynı zamanda Mustafa Önal yeni bir ilime kazandıracağına ben canı gönülden inanıyorum. Çünkü kurmuş olduğu yönetim kurulu üyeleri de gerçektende çok değerli arkadaşlardan oluşmakta, Şanlıurfa’mıza yeni bir ilim getireceklerine bu süreçte kendilerine başarılar diliyorum. Bizler de Ak Parti olarak her zaman Müteahhitler Derneği’nin yanındayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Müteahhitler Derneği Başkanı Mustafa Önal ise, şunları söyledi: “Bildiğiniz gibi geçen Pazar günü  çok güzel kongre süreci yaşadık. Kongre sonucundan sonra bizleri ziyaret eden Şanlıurfa Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve yönetimine çok teşekkür ediyorum.  Sayın Mustafa Zahit gerçekten de Şanlıurfa siyasetine her zaman dürüst, uzlaşıcı ve beyefendi kimliğiyle ön planda olmuştur. Biz sektör olarak her zaman İlçe merkez başkanı Mustafa Zahit ve yönetimini her zaman destekliyoruz ve yanındayız.”

Daha sonra Önal ve yönetimi ile Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve yönetim kurulu üyeleri toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu