Advert
Advert
Advert

Zahit'ten Esnaf Ziyaretleri-VİDEO

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanlığı, yaz dönemi kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Esnafın dert anlattığı Başkan Zahit, çözüm için söz verdi.

Zahit'ten Esnaf Ziyaretleri-VİDEO
Zahit'ten Esnaf Ziyaretleri-VİDEO


Esnaf Ziyaretlerine Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, Teşkilat Başkanı Mustafa Ağar, Sosyal İşler Başkanı İlhami Günbeği ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Akarbaşı caddesi, Kasaplar odası Başkanı Abbas Tombul’u, Marangozlar çarşısı, Kuyumcular çarşısı ve çevresindeki esnafı ziyaret etti. Esnaftan sorunlarını dinleyen Başkan Zahit, sorunları ilgili yerlere aktaracakları ve çözüm için takipçi olacaklarının sözünü verdi.

Esnafın kapısını tek tek gezen Zahit; önce selamlaştı, sonra isteklerinin olup olmadığını sordu. Kimi esnaf çevre düzenlemesinden şikâyetçi oldu, kimi ise, elektriklerin yetersizliğinden yakındı. Esnafın taleplerini not alan Zahit, sorunları ilgili yerlere aktaracaklarını söyledi. Her türlü sorunu ilgili yere anlatacaklarını ve çözüm için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Zahit, şunları söyledi:

“Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte yaz dönemi kapsamında esnafımızı geziyoruz. Bugünde Akarbaşı esnafını ve Kasaplar odası başkanı Abbas Tumbul’u ziyaret ettik. Burada bizleri kabul ettiler. Tabiî ki Ak parti hükümeti adına burada güzel söylemler söyleniyor. Esnaflarımız bundan memnun, bizlere bu memnuniyetlerini ilettikleri zaman bizlerde tabi bundan memnun oluruz. Bu anlamda biz hakikaten gücümüzü öncelikle vatandaşlarımızdan, esnaflarımızdan alıyoruz. Esnaflarımız bizim güç kaynağımız bu anlamda sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'a buradan sevgilerini sunuyorlar. Buda Ak Parti ailesini gerçektende mutlu ediyor'' dedi.

Kasaplar Odası Başkanı Abbas Tumbul ise; ''Ak Parti merkez ilçe başkanı Mustafa Zahit ve Yönetimine bizleri ziyaret edip, sorunlarımızı dinledikleri için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Başkan Mustafa Zahit içimizden biridir, her gün esnafla içicedir. bu anlamda tekrardan teşekkür ediyorum'' dedi.

Başkan Mustafa Zahit, Başkan yardımcıları ve yönetim kurulu üyeleriyle esnaf ziyaretlerine devam ettiler.
balikligol.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle