Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset ZAHİT’TEN İLCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

ZAHİT’TEN İLCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve beraberindeki heyet ile birlikte Şanlıurfa İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Metin İlci’yi makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 23 Ocak 2013 Çarşamba 19:42
ZAHİT’TEN İLCİ’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ile Şanlıurfa’nın eğitim konularında gündeme dair konuları görüşen Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, ‘’Ak Parti Merkez İlçe Teşkilatı, Ak Parti ailesi olarak bugün teşkilatımızla birlikte Sayın milli eğitim müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde milli eğitim müdürlüğünün ataması olmuştu, bu vesile ile birlikte bizler arkadaşlarımızla birlikte ziyarete geldik. Allah hayırlı ve Uğurlu etsin diyoruz. Şanlıurfa’mız gerçekten hizmete susamış bir ilimiz, Sayın müdürümüzde tabi’ ki Türkiye’nin değişik yerlerinde hizmet vermiş, aynı zamanda üniversitede görev yapmış deneyimli, bilgili, ve bu anlamda Şanlıurfa’mıza da çok güzel hizmetler yapacağına canı gönülden inanıyoruz. Bizlerde Ak Parti Ailesi olarak inşallah sayın milli eğitim müdürümüzün hep yanında olacağız. Hizmetler noktasında gerçekten Şanlıurfa bu dönem çok güzel hizmetler alacağına inanıyoruz. Bir kez daha Sayın müdürümüzün yeni görevinde başarılar diliyorum.’’ Dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci'de Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve beraberindeki heyetin ziyaretinden büyük bir memnuniyet duyduğunu belirterek, Şanlıurfa ilinde Milli Eğitim camiasıyla ilgili çok ciddi problemler ve ciddi sıkıntılar var. Maalesef bu sıkıntıların çözümü aşamasında yaşanan sorunların hızlı bir şekilde çözülmesi gerekiyor. Bu amaçla Sayın başkanım Mustafa Zahit’ten İlçe teşkilatından bizlere yardımcı olmalarını, bizlere kol, kanat gelip, daha farklı zamanlarda ne gibi şeyler yapabiliriz şeklinde çözüm önerileriyle gelmelerini, bu anlamda,  Şanlıurfa’da genç, dinamik hızlı bir iş anlayışıyla projeler üretip yeni yeni okulların yapımı için çalışmalar yapıp bu çalışmalar içersinde derslik sorununu inşallah tez elden gideririz.’’ Dedi.Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yapılan ziyaret yaklaşık olarak bir saat sürdü. Yapılan ziyaretten sonra Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve beraberindeki heyet, İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci İle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com