Advert
Advert
Advert

ZAHİT, SPOT PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Zahit, esnaf ve vatandaşları bire bir ziyaret ediyor.

ZAHİT, SPOT PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ
ZAHİT, SPOT PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

 

 

AK Parti Haliliye İlçe Belediye Başkan Aday Adayı Mustafa Zahit, Spot pazarındaki esnaf ve vatandaşlar, samimi yaklaşım göstererek, Zahit’e ‘Başkan Zahit gibi başkanın’ yakışacağını ifade ettiler. Mustafa Zahit, çalışmalarını ekibiyle koordineli bir şekilde yapacağını belirterek Büyük Türkiye için büyük Şanlıurfa için hep birlikte hizmet aşkıyla çalışacağız” dedi.

Zahit, Spot pazarındaki esnafları ziyareti sırasında, karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet edip, sorunlarını dinledi.

Mustafa Zahit,  insanların desteğiyle hizmet yarışına çıktıklarını, ‘ben değil biz olarak çalışacaklarını’ belirterek “ Bu kutlu hizmet yarışına çıkmış bulunmaktayız. Şu anda aday adayıyız. Ama bizler başkan adayı gibi projelerimizle, insan odaklı hizmet anlayışımızla yola çıktık. Her vatandaşımızın sorunları sıkıntıları var. Bu sorunları koordineli bir biçimde, kargaşaya engel olarak hizmet anlayışı içerisinde çözmeliyiz. Sürekli irtibat ve iletişim halinde olmalıyız. Acil sorunlar varsa hemen nasıl yapabiliriz bunlara gayret etmeliyiz. Kim aday olursa hep beraber onun etrafında bulunarak AK Parti belediyeciliğini devam ettirmeliyiz ” diye konuştu.

Zahit, “ Şanlıurfa şehri için dünden bu günlere kadar, 12 yıl boyunca AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçede başkanlık görevini yaptım. Bu hizmet gemisi ancak, sağlıklı, sürekli koordinasyon içersinde en kısa zamanda sorunları gidererek olacaktır. Ekip anlayışı içerisinde büyük Şanlıurfa, büyük Haliliye ilçemiz için nasıl ileriye taşıyan bir hizmet etmeliyiz bunu düşünmeliyiz ”ifadelerine yer verdi.

Şanlıurfa Spot Pazarı Dernek Başkanı Adnan Haktankaçmaz ’in ortak olarak hizmet yarışında tüm aday adaylarına başarılar dilediklerini belirterek “ Aday adaylığı sürecinde, bizleri yerimizde ziyaret edip sorunları dinlediği için Mustafa Zahit beye teşekkür ederiz. Hep birlikte çalışarak kim aday olursa onun etrafında çalışacağız” diye konuştular.

Vatandaşlar ise, Mustafa Zahit’in bire bir ziyaret ettiği esnaf ve vatandaşlar ise, aday adaylığı sürecinde bile nezaket gösterip bizleri ziyaret edip kendisini tanıtması ve sorunlarını dinleyerek, anında çözüme kavuşturmasının sevindirici olduğunu dile getirdiler.

mustafa zahit spot pazarı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Erdoğan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nı (YKS) mercek altına aldı
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması