Advert
Advert
Advert

Zahit; Şanlıurfa şaha kalkacak

Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, yapılacak yatırımlarla Şanlıurfa’nın şaha kalkacağını belirtti.

Zahit; Şanlıurfa şaha kalkacak
Zahit; Şanlıurfa şaha kalkacak

Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit ve beraberindeki yönetim kurulu ile birlikte Geçtiğimiz dönem Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi odası Başkanlığını başarıyla tamamlayan ve yeniden Başkanlığına seçilen E. Sabri Ertekin’e ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası’nın şehrin önemli kurulumlarından biri olduğunu ifade eden Ak Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, ‘’Ak Parti ailesi olarak bugün Sanayi odası başkanımızı ziyarete geldik. Geçtiğimiz günlerde seçimlerde oldu. Yönetimleri seçildi. Bizlerde Ak Parti ailesi olarak hem başkanımızı, hem de yönetim kurulunu tebrik ediyoruz. Şanlıurfa için gerçekten çalışıyorlar ortak payda Şanlıurfa’nın ilerlemesi içinse hepimiz başkanımızın ve yönetiminin yanında birlik ve beraberlik içeresindeyiz.  Bugün Şanlıurfa büyük tarım şehri ama Sayın bakanımızla, Milletvekillerimizle, Sanayi odası başkanımızla birlikte inşallah Şanlıurfa bir sanayi kenti olma yolunda geçtiğimiz günlerde yine Sayın bakanımız ve sanayi odamızın da çok büyük destekleri ve yatırımları yapıldı. Bir süt fabrikası açıldı, 5 bin kişi istihdam edildi. Bu sadece onlardan bir tanesi dolayısıyla bu yatırımların Şanlıurfa’yı şaha kaldıracağına inanıyorum. Ve Sayın başkanıma, değerli yönetimine seçilmelerinden dolayı tekrar tebrik ediyor çalışmalarının devamını diliyoruz.’’ Dedi.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Ticaret Odası Başkanı Eyüp Sabri Ertekin ise, '' Ak Parti Merkez İlçe başkanlığının yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Şanlıurfa potansiyelinin hepimiz farkındayız. Bunu da inşallah birlikte geliştirerek kullanacağız. Sağ olsunlar her konuda zaten bizleri destekliyorlar bu konuda da teşekkür ediyorum. Şanlıurfa’da başarılı olmak için birlik olması gerekiyor. Allah’a şükürler olsun ki buda var. Bütün kurumlarımızla, siyasetçilerimizle, milletvekillerimizle, bakanımızla, valimizle, belediye başkanımızla, halkımızla, bütün sivil toplum kuruluşlarımızla iş yapmak birlikte hareket ettiğimiz zaman başarılı oluruz. Allah’a şükürler olsun sağ olsunlar arkadaşlarımız gereken desteği veriyorlar. Eğer bir şey de oluyorsa buna hepimiz birlikte başarıyoruz demektir. Yoksa kimsenin tek başına bir şey yapacak imkânı da, gücüde yoktur. Bizler desteklerinin devamını diliyoruz. Ama hepimizin de daha çok çalışması gerekiyor Şanlıurfa’mızın gelişmesi için inşallah birlikte daha hayırlı işler yaparız.’’ Dedi.

 

mustafa zahit sabri ertekin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
Vali Erin’nin Öğretmen Günü Mesajı: Emeğinin Karşılığı Ödenemeyecek Sanatkârdır
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret
TİKAD Konsey Başkanı Sabancı’dan Büyükşehir’e Ziyaret