Advert
Advert
Advert

ZAHİT, MAHALLE SORUNLARI MUHTARLARDAN DİNLENDİ‏

AK Parti Şanlıurfa Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Muhtarlar Derneği’nde mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi.

ZAHİT, MAHALLE SORUNLARI MUHTARLARDAN DİNLENDİ‏
ZAHİT, MAHALLE SORUNLARI MUHTARLARDAN DİNLENDİ‏


Muhtarlar Derneği Şanlıurfa Şube Başkanı İ.Halil Haktankaçmaz ve mahalle muhtarlarının katıldığı toplantıda mahalle sorunlarına çözüm arandı. Muhtarlar, mahallelerinde tespit ettikleri sorunları Başkan Zahit’e aktararak, bahse konu sorunların çözümü için destek beklediklerini ifade ettiler.

Başkan Zahit ise, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyip, çözüm için ilgili kurum ve mercilere ileteceğini, amaçlarının muhtarların anlattığı sıkıntı ve eksikliklerin kısa sürede çözüme kavuşturulması olduğunu söyledi.

Muhtarların devletin gözü, kulağı ve ayağı olduğunu ifade eden Zahit  “Seçimle işbaşına gelen devletin en küçük birimdeki temsilcilerisiniz. Sizlerin görevleri parayla yapılacak işler değil, özveri ve fedakârlık isteyen işlerdir, Bizler AK Parti olarak her zaman muhtarlarımızın yanındayız. Muhtarların halkla iç içe olmasından dolayı sorunları çok iyi biliyorum. Muhtarlarımızla el ele vererek bu sorunların çözümü için çaba harcayacağız. Her mahallenin ortak sorunları olduğu gibi kendine özgü sorunları da var. Olanaklarımız ölçüsünde, bir plan ve program çerçevesinde bu sorunları çözmeye gayret edeceğiz” dedi.

Zahit, Şanlıurfa’nın önemli sorunlarına dikkat çekerek, “Bakanımız sayın Faruk Çelik ve milletvekillerimiz Şanlıurfa için ellerinden gelenlerini yapıyorlar. Bu sorunlarının çözüleceğini, 4 yılda, 400 projeler bulunduğunu özellikle sağlık için 1700 yataklı Devlet Hastanesi, diğer yeni yapılacak olan hastaneler, Abide Projesi ve daha birçok projeler yavaş yavaş yapılmaya başlandı” şeklinde konuştu.

Bir süre muhtarlarla sohbet eden heyet, daha sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden Flaş Yolsuzluk Açıklaması
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir