Advert
Advert
Advert

Zabıtadan Gıda Satışı Yapan İşyerlerine Gece Denetimi

ŞANLIURFA/ Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda satışı yapan işyerlerine yönelik Ramazan Ayı dolayısıyla gece saatlerinde kapsamlı denetim yapıyor.

Zabıtadan Gıda Satışı Yapan İşyerlerine Gece Denetimi
Zabıtadan Gıda Satışı Yapan İşyerlerine Gece Denetimi admin

 

Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, gıda satışı yapan işyerlerine yönelik Ramazan Ayı dolayısıyla gece saatlerinde kapsamlı denetim yapıyor. Şartları yerine getirmeyen işyerleri hakkında işlem yapan ekipler, son kullanma tarihi geçmiş gıda malzemelerine de imha için el koyuyor.

Zabıta Müdürlüğü, halk sağlığını korumaya yönelik yaptığı denetimlerini ara vermeden sürdürüyor. Zabıta ekipleri, gıda satışı yapan işyerlerine yönelik denetimlerini, Ramazan Ayı dolayısıyla gece saatlerinde de devam ettiriyor. 
Zabıta ekipleri, bu kapsamda Bahçelievler bölgesinde gıda satışı yapan işyerlerine yönelik denetim yaptı. Denetimde hijyen, temizlik ve ürünlerin son kullanma tarihleri ile ruhsat ve çalışma izin belgelerini kontrol eden zabıta ekipleri, evraklarında eksiklik bulunan işyeri sahiplerine yapmaları gereken işlemleri anlattı. Zabıta ekipleri ayrıca, son kullanma tarihi yaklaşan ürünlerle ilgili de uyarılarda bulundu.
Yapılan denetimlerde son kullanma tarihi geçen ürünlere de imha amacıyla el koyan zabıta ekipleri, bu işyerleri hakkında yasal işlem yaptı.

Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada; halk sağlığını korumaya yönelik sürdürülen denetimlerin aralıksız devam edeceği bildirildi. 

Zabıta Müdürlüğü Ramazan Ayı dolayısıyla
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Bizler Maddi ve Manevi Yönden Güçlü Gençlik İçin Çalışıyoruz
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak
Flaş Karar! İstifa etmeyen belediye başkanı görevden alınacak