Advert
Advert
Advert

YÜZYILLIK TAPU SORUNU GİDERİLDİ

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Akyürek, bugün seçim çalışmalarına Ceylanpınar Mangala köyünde bulunan göçerleri ziyaret ederek başladı.

YÜZYILLIK TAPU SORUNU GİDERİLDİ
YÜZYILLIK TAPU SORUNU GİDERİLDİBurada göçerleri dinleyen Akyürek, buradaki tapu sorunlarını giderdiklerini söyledi. Akyürek “100 yıllık tapu sorununu giderdik. Kısa zamanda burada yaşayan halkımızın tapuları verilecek. Devletimiz büyüktür, hükümetimiz güçlüdür. Kimseye kulak vermeyin, bizler bu tapu sorununu bitirdik ve herkesin tapulu evi ve tarlası olacak. Rahat bir yaşam sizleri bekliyor. Bu nedenle daha güçlü yeni bir Türkiye için elinizi vicdanınıza koyun ve böyle sandığa gidin. Bize destek verin biz de daha güçlü bir şekilde seçimlerden çıkalım.
CumhurbaşkanımızSayın Recep Tayyip Erdoğan ne diyor ‘Bir olacağız, diri olacağı, tek olacağız Beraber Türkiye olacağız’ biz de diyoruz ki Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.
Göçerler 100 Yıllık tapu sorunlarını çözen AK Parti hükümetine, Bakan Faruk Çelik’e, milletvekillerine ve emeği geçenlere teşekkür etti.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa İsmail     2015-06-01 Ağzınıza sakız olmuş. 100 Yıllık tapu sorunlarını çözen AK Parti hükümeti diye sen ne yaptın sayın akyürek? hangi başarılı işi yaptın da bir daha aday oldun?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu