Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Spor YÜZME KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR

YÜZME KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nce başlatılan Yaz Spor Okullarında çocuklar yüzme, basketbol, futbol v.b branşlarda kursları devam ediyor. Öte yandan 2. Etap yüzme kursu başvuruları ise 5 Ağustos’ta başlayacağı açıklandı

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2014 Çarşamba 17:25
YÜZME KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Beykapısı Yüzme havuzunu ziyaret ederek, yüzme kursu alan çocuklarla ve aileleriyle bir araya geldi.

Beykapısı Yüzme Havuzunu ziyaretinde yetkililerden ve kurs hocalarından bilgi alan Başkan Güvenç, yüzme kursundaki çocukların aileleriyle bir süre sohbet etti.

GÜVENÇ, GENÇLERİ VE ÇOCUKLARI YÜZME HAVUZLARINA DAVET ETTİ

Aşırı sıcaklarda kanallarda ve süs havuzlarında yüzen gençlerin üzücü boğulma vakalarına tamamiyle son vermek istediklerini kaydeden Başkan Güvenç, çocukların ve gençlerin Büyükşehir Belediyesi Yüzme Havuzlarında artık yüzme kursu aldıklarını ve yüzme havuzlarını kullandıklarını ifade etti.

Yaz Spor Okullarına gençleri ve çocukları davet eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “ Yaz Spor Okulları kapsamında Beykapısı Yüzme Havuzunda kurs gören çocuklarımızı ziyaret ettik. Yüzme hocalarımız nezaretinde Yüzme kursumuzdan 300 çocuğumuz faydalanıyor. 2. Etap yüzme kurslarımız ise 5 Ağustos’ta başlayacak. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla çocuklarını havuzlarımızda yüzme öğrenmeye gönderebilirler. Ayrıca GAP Arena’da 400’ün üzerinde gencimiz basketbol öğreniyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yüzme havuzlarından ücretsiz faydalandıklarını ifade eden çocuklar ise kendilerine bu imkanı sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler.

2. ETAP YÜZME KURSU BAŞVURULARI 5 AGUSTOS’TA BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nce başlatılan Yaz Spor Okullarında çocuklar yüzme, basketbol, futbol v.b branşlarda kursları devam ediyor. Öte yandan 2. Etap yüzme kursu başvuruları ise 5 Ağustos’ta başlayacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Beşiktaş Şenol Güneş için kararını verdi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com