Advert
Advert
Advert

YÜZME KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nce başlatılan Yaz Spor Okullarında çocuklar yüzme, basketbol, futbol v.b branşlarda kursları devam ediyor. Öte yandan 2. Etap yüzme kursu başvuruları ise 5 Ağustos’ta başlayacağı açıklandı

YÜZME KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR
YÜZME KURSU BAŞVURULARI BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Beykapısı Yüzme havuzunu ziyaret ederek, yüzme kursu alan çocuklarla ve aileleriyle bir araya geldi.

Beykapısı Yüzme Havuzunu ziyaretinde yetkililerden ve kurs hocalarından bilgi alan Başkan Güvenç, yüzme kursundaki çocukların aileleriyle bir süre sohbet etti.

GÜVENÇ, GENÇLERİ VE ÇOCUKLARI YÜZME HAVUZLARINA DAVET ETTİ

Aşırı sıcaklarda kanallarda ve süs havuzlarında yüzen gençlerin üzücü boğulma vakalarına tamamiyle son vermek istediklerini kaydeden Başkan Güvenç, çocukların ve gençlerin Büyükşehir Belediyesi Yüzme Havuzlarında artık yüzme kursu aldıklarını ve yüzme havuzlarını kullandıklarını ifade etti.

Yaz Spor Okullarına gençleri ve çocukları davet eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç; “ Yaz Spor Okulları kapsamında Beykapısı Yüzme Havuzunda kurs gören çocuklarımızı ziyaret ettik. Yüzme hocalarımız nezaretinde Yüzme kursumuzdan 300 çocuğumuz faydalanıyor. 2. Etap yüzme kurslarımız ise 5 Ağustos’ta başlayacak. Vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla çocuklarını havuzlarımızda yüzme öğrenmeye gönderebilirler. Ayrıca GAP Arena’da 400’ün üzerinde gencimiz basketbol öğreniyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Yüzme havuzlarından ücretsiz faydalandıklarını ifade eden çocuklar ise kendilerine bu imkanı sunan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç ve ekibine teşekkür ettiklerini söylediler.

2. ETAP YÜZME KURSU BAŞVURULARI 5 AGUSTOS’TA BAŞLIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nce başlatılan Yaz Spor Okullarında çocuklar yüzme, basketbol, futbol v.b branşlarda kursları devam ediyor. Öte yandan 2. Etap yüzme kursu başvuruları ise 5 Ağustos’ta başlayacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!