Advert
Advert
Advert

Yusuf Yetim resmen aday adayı

Yusuf Yetim resmen aday adayı
Yusuf Yetim resmen aday adayı

12 Haziran 2011’de yapılacak olan Milletvekili genel seçimleri için Şanlıurfa'dan Milletvekili adayı olmak için Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Uzmanı Yusuf Yetim Şanlıurfa AK Parti İl Başkanlığında adaylığa resmen başvuruda bulundu.

 

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Uzmanı Yusuf Yetim başvuruların son gününde evraklarını tamamladıktan sonra AK İl Başkanlığına gelerek “başvuru evraklarını” İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e teslim etti.

 

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili aday adayı olan Yusuf Yetim’e başarılar dileyen Eğilmez; "Yusuf Yetim’in aday adaylığı partimize ve Şanlıurfa’ya hayırlı olsun” dedi.

 

AK Partiden aday adaylık başvurusunu yapan Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Uzmanı Yusuf Yetim ise “Partim için, Şanlıurfa ve ailem için hayırlı olsun” dedi. 

 

Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Uzmanı Yusuf Yetim 1965 yılında Şanlıurfa'da doğdu. İlk ve Orta ve Lise öğrenimini Şanlıurfa'da tamamladıktan sonra Gazi üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Gazi Üniversitesi kamu Yönetimi Bölümü Siyaset ve Sosyal Bilimler Dalında Yüksek Lisans ve Master yaptı.

 

Milletvekili genel seçimlerinde aday olmak için AK Parti aday adayları için resmi süreç (7 Mart) Pazartesi günü başlamış, 14 Mart Pazartesi günü (bugün saat 17:00’de)  sona erdi.

 

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler