Advert
Advert
Advert

YUSUF EĞİLMEZ KÖY KÖY DOLAŞIYOR

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Yusuf Eğilmez, seçim çalışmalarını köy köy dolaşarak sürdürüyor.

YUSUF EĞİLMEZ KÖY KÖY DOLAŞIYOR
YUSUF EĞİLMEZ KÖY KÖY DOLAŞIYORAK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Yusuf Eğilmez, Sabah erken saatlerinde başladığı seçim çalışmalarını gece geç saatlere kadar sürdürüyor.
Seçim Çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerini sürdüren Av. Yusuf Eğilmez, Hilvan ilçesine bağlı Uzuncuk, Küçükgölcük, Akbaşak, Ağılmuş, Özveren, Akçakebir ve Karapınar köylerini ziyaret ederek köylülerin sorunlarıyla bir bir ilgilendi. Eğilmez Ziyaret ettiği köylerdeki vatandaşlardan AK Partiye destek olmalarını istedi.
Yusuf Eğilmez beraberinde Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve Hilvan ilçe Başkanı Hanifi Düzme gittikleri köylerde vatandaşlardan yoğun ilgi gördüler.
Köylerde AK parti konvoyuna büyük ilgi gösteren ve konvoyun etrafını saran çocuklarlara Milletvekili adayı Yusuf Eğilmez beraberinde Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ve Hilvan ilçe Başkanı Hanifi düzme şeker ve çikolata dağıtarak çocukları sevindirdiler.
Köy ziyaretleri sonrasında Milletvekili adayı Yusuf Eğilmez beraberinde Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ile birlikte Siverek ilçesine geçerek, Eniştesi vefat eden AK Parti Şanlıurfa Eski İl Başkan Yardımcısı Halit Taşdönderen’e taziye ziyaretinde bulundular.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle