Advert
Advert
Advert

Yusuf Aksoy resmen aday adayı

Yusuf Aksoy resmen aday adayı
Yusuf Aksoy resmen aday adayı

12 Haziran 2011’de yapılacak olan Milletvekili genel seçimleri için Şanlıurfa AK Partiye Yusuf Aksoy aday adaylığa resmen başvuruda bulundu.

 

Milletvekili genel seçimlerinde aday olmak için AK Parti aday adayları için resmi süreç Pazartesi günü başlamıştı.

 

Uzun yıllardır Şanlıurfa DSİ XV.Bölge Müdürlüğünde ve Şanlıurfa TES-İŞ Sendikası Şube Sekreterliğini yapan Yusuf Aksoy bugün başvuru evraklarını tamamladıktan sonra AK İl Başkanlığına gelerek “başvuru evraklarını” İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez’e teslim etti.

 

Şanlıurfa AK Parti Milletvekili aday adayı olan Yusuf Aksoy’a başarılar dileyen Eğilmez; “Pazartesi günü partimizde süreç resmen başladı. 14 Mart Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvurular devam edecek. Aday adaylığı için gerekli evrakları tamamlayıp resmen başvuruyu yapan Yusuf Aksoy’a ve Şanlıurfa’ya hayırlı olsun. Aday adayımız Yusuf beye çalışmalarında başarılar dileriz” dedi.

 

AK Partiden aday adaylık başvurusunu yapan Yusuf Aksoy  ise heyecanlı olduğunu belirterek “Resmen aday adayı oldum. Şanlıurfa’ya ve AK Partiye katkı sağlayacağıma inanıyorum. Bozova ilçemiz AK Partinin Şanlıurfa’nın kalesidir. Bundan daha iyi neler yapabilir ve Şanlıurfa’ya nasıl bir katkı sağlarız kaygısıyla aday adayı olduk. Bu süreç partimize ve Şanlıurfa’mıza hayırlı olsun” dedi.

 

Bozova Aksoy Ailesinden Yusuf Aksoy ile beraber Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Bahri Aksoy ve STK temsilcileri ile sevenleri hazır bulundu.

 

AK Partiye milletvekili aday adayı olmak isteyenler AK Parti İl Başkanlığınca kurulan komisyon tarafından gerekli evraklar ve bilgi veriliyor.

 

www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Türkiye'nin yeni ordusu kuruldu! İmzalar atıldı!
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle
Tarım Bakanlığından ucuz et için yeni hamle