Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Yüreklere Ekilecek Tohumlar Okuyucusuyla Buluştu

Yüreklere Ekilecek Tohumlar Okuyucusuyla Buluştu

Henüz bir ay önce yayına giren “Yüreklere ekilecek tohumlar” kitabı büyük bir okuyucu kitlesine kavuştu. Kitap yazarı Eğitimci Mehmet GÖBEK okuyucularıyla bir arada bulunmak ve onlardan dönüt almak adına imza günü tertipledi.

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2013 Cumartesi 19:53
Yüreklere Ekilecek Tohumlar Okuyucusuyla Buluştu


NT mağazasında düzenlenen imza gününe İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, Harran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Abdullah Adıgüzel, okul Müdürleri, Öğretmenler ve çok sayıda kitap okuyucuları katıldı.
Çok büyük katılımın olduğu imza gününde duygularını anlatan Eğitimci Yazar Mehmet GÖBEK ; “Hedeflediğim amaçlar doğrultusunda kitabımın hizmet etmesi bir eğitimci ve yazar olarak beni oldukça sevindirmiştir. Bunun için Allah’a hamd ediyor, okuyucularıma teşekkür edip, onlarla bir araya gelip yeni hedefler ve fikirler ortaya çıkarmayı düşünüyorum.
Bu duygularla tüm Gönültaşlarıma ve hemşerilerime bu imza günümde beni yalnız bırakmadıkları için çok çok teşekkür ediyorum dedi.
Eğitim yazar Mehmet Göçek’in imza gününe katılan İl Milli Eğitim Müdürü Metin İlci ise yaptığı konuşmada “Kitap Sevgisi aslında kitap okuma oranının düşük olduğu toplumumuzda ailelerin ve eğitmenlerin çocuklara ve gençlere eğitim ve aile yaşantısı sırasında aşılanması gereken bir şey diye düşünüyorum herkesin kitap okuyarak boş vakitlerini değerlendirmesi gerekir.
İlci Kitaplar bazen insanların hayatını değiştiriyor. İnsanlar kendince ufak gezintilere çıkıyor. Bazen üzülüyor, bazen seviniyor. Bu duyguları hissetmek için sadece bir kitap alıp okumamız yeterli. İşte kitaplar olmasaydı bu kitapları yazanlar olmasaydı, bu duyguları hissedemezdik. Kitap okumak insanın ufkunu açar, hem dinlendirir, hem de bizi bilgilendirir. Onun için hepimiz kitap okumalıyız dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com