Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin Yunus Emre İMKB Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarlarına Katılıyor

Yunus Emre İMKB Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarlarına Katılıyor

Eğitim öğretim hayatına başladığı günden itibaren yaptığı çalışmalar ve hazırladığı projelerle adından sıkça söz ettiren Yunus Emre İMKB Ortaokulu hummalı bir çalışmayla TÜBİTAK Bilim Fuarlarına proje hazırlıyor.

Giriş Tarihi: 19 Nisan 2013 Cuma 10:17
Yunus Emre İMKB Ortaokulu TÜBİTAK Bilim Fuarlarına Katılıyor


Kendisine güvenen, düşünen, düşündüğünü sorgulayan bireyler yetiştirmeyi misyon, mükemmelliği vizyon edinen,  girişimci uygulamalara ve sürekli  gelişime açık ilkeleri benimseyen Yunus Emre İMKB Ortaokulu yönetici, öğretmen,veli ve öğrencileriyle bir ilke daha imza atıyor.

TÜBİTAK Bilim Fuarı; gerçek hayattaki soru ve sorunlara çözüm bulunmasında bilimin ve bilimsel çalışmaların öneminin öğrenciler tarafından uygulayarak, yaşayarak öğrenilmesini sağlar ve araştırma tekniklerinin, bilimsel sunum becerilerinin tabana yayılarak genç bireylere kazandırılmasını hedefler.

Yunus EMRE İMKB Ortaokulu 30 Nisan 2013 Salı günü 150 öğrenci ve 62 projeyle okul bahçesinde bilim severlere kapılarını açıyor.

30 Nisan 2013 Salı günü sergilenecek  çalışmalar:
Matematik: 6
Fen ve Teknoloji:25
Beden Eğitimi:9
Türkçe:5
İngilizce:4
Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi:4
Teknoloji ve Tasarım:6
Sosyal Bilgiler:3

YORUMLAR
  • yorum2014-04-25 19:37:43özge

    valla çok beyenmedim ama benim kuzenim çoook beğendi anlamıyorum imkb de ne var sanki

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com