Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Yunus Emre İMKB Avrupalı Eğitimcileri Ağırladı

Yunus Emre İMKB Avrupalı Eğitimcileri Ağırladı

Eğitim-öğretim hayatına başladığı günden itibaren kazandığı başarılarla, ortaya koyduğu projelerle eğitim anlayışında farklı bir vizyon oluşturan Yunus Emre İMKB Ortaokulu bir kez daha Avrupalı meslektaşlarını Şanlıurfa’ya getirmeyi başardı.

Giriş Tarihi: 16 Mart 2013 Cumartesi 22:06
Yunus Emre İMKB Avrupalı Eğitimcileri Ağırladı

Hayat boyu öğrenme programı olan  COMENIUS çerçevesinde hazırlamış olduğu ‘’ GLOBAL POVERTY AND US’’( Küresel Fakirlik ve Biz Avrupa Birliği) projesi ile Avrupa ülkelerinden İtalya, Litvanya, Portekiz, Polonya ve Romanya’dan gelen 19 eğitimci, 3 öğrenciyi 11-15 Mart 2013 tarihleri arasında ağırladılar.
Proje çerçevesinde katılımcı ülkeler ile Yunus Emre İMKB Ortaokulu çeşitli faaliyetler ve görüşmelerde bulunarak, şehrin turistik ve tarihi yerlerini gezdiler.
26-30 Kasım 2012 tarihleri arasında İtalya da gerçekleşen projenin ilk ayağına bir grup idareci ve öğretmen katılmış, Şanlıurfa ayağından sonra sırasıyla Litvanya, Polonya, Portekiz ve Romanya ayaklarına da Yunus Emre İMKB Ortaokulu’nun idareci ve öğretmenleri katılacaklardır.     
Bu proje ile okullar arası işbirliği, pedagojik metotlar ve materyaller geliştirmeyi, okulların idaresine yönelik iyi çalışmaların, yeniliklerin uluslararası boyutta yaygınlaştırılması hedeflenmektedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Viranşehir'deki saldırının emrini o terörist vermiş

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com