Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Yol Çalışmaları İçin Vatandaşa Danıştı

Yol Çalışmaları İçin Vatandaşa Danıştı

Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte mesaisine başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, önce Haşimiye Bölgesinde esnaflarla sonra da şehir içi ulaşımı sağlayan Büyükşehir’e bağlı otobüste vatandaşlarla, Haşimiye ile Divanyolu Caddesi güzergâhındaki trafik yoğunluğunun giderilmesi için yapılabilecek düzenlemelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 22 Kasım 2014 Cumartesi 12:14
Yol Çalışmaları İçin Vatandaşa Danıştı


Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Celalettin Güvenç, sabahın ilk ışıklarıyla birlikte tarihi Haşimiye Bölgesinde incelemelerde bulunarak, esnaf ve halkla bölgedeki trafik yoğunluğunun çözümüne yönelik uygulanacak projeleri görüştü.

Tarihi Haşimiye bölgesinde esnafla bir araya gelen Başkan Güvenç, yapılması düşünülen çalışmalarla, Haşimiye meydanından Divanyolu Caddesine kadar olan yolun revize projeleri vatandaşlarla birlikte değerlendirdi.

Otobüsteki Vatandaşlara da Sordu…

Esnafla görüşmesinin ardından divan yolu güzergâhından geçen şehir içi toplu taşıma aracına binen Başkan Güvenç, otobüste yer alan yolcularla sohbet edip Büyükşehir Belediyesinin Divan Yolunda gerçekleştireceği proje hakkında fikir alışverişinde bulundu. Tarihi bölgede trafiğin rahatlaması için yapılabilecek çalışmaları yolcularla görüşüp, burada kamuoyu yoklaması yapan Güvenç, yeni düzenlemede “yolun asfalt mı yoksa parke taşıyla mı, araçların park durumunu ve diğer konularda vatandaşların fikrini aldı. Görüşmenin ardından bir açıklama yapan Başkan Güvenç, vatandaşların taleplerini dikkate alarak, halkın ve bölgede yer alan esnafın istekleri doğrultusunda karar vereceklerini söyledi.

Celalettin Güvenç, “Haleplibahçe’den Haşimiye meydanına, oradan da divan yolunda olan trafik’te yeni bir düzenleme yapacağız, uzun görüşmeler sonucunda bir proje hazırladık. Özelikle Haşimiye meydanından Divanyolu caddesini esnafların görüşlerini de aldık. Buna göre yeni bir revize çalışması başlatıp yeni bir trafik yönetimi getireceğiz” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com