Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat YÖK Başkanı Çetinsaya, Vali Güvenç'i ziyaret etti

YÖK Başkanı Çetinsaya, Vali Güvenç'i ziyaret etti

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Üniversitelerarası Kurul Toplantısı için Şanlıurfa’ya gelen Yüksek Öğretim Kurulu Başkanı Gökhan Çetinsaya’yı makamında kabul etti.

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2013 Cuma 13:20
YÖK Başkanı Çetinsaya, Vali Güvenç'i ziyaret etti

Vali Güvenç tarafından Valilik girişinde karşılanan Çetinsaya, ziyareti dolayısıyla Valilik şeref defterini imzaladı. Vali Güvenç’in makamında süren görüşmede Vali Güvenç, Üniversitelerarası Kurul Toplantısının Şanlıurfa’da yapılmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti. “Bu toplantı, ne kadar değerli bir üniversite kadromuz olduğunu ortaya çıkardı” diyen Vali Güvenç, “bu toplantı ilin tanıtımı, tarihi güzelliklerin sergilenmesi ve potansiyelimizin ulusal alanda gündeme gelmesi adına son derece önemlidir” dedi.

Çetinsaya ise yaptığı açıklamada, Şanlıurfa’da bulunmaktan son derece mutlu olduğunu ifade etti. Sürekli İstanbul ve Ankara dışında da kurul toplantılarını gerçekleştirdiklerini belirten Çetinsaya, “Üniversitelerarası kurul başkanlığını bu yıl yürütecek olan Rektör İbrahim Halil Mutlu’nun toplantı için bizi Şanlıurfa’ya davet etmesi mutluluk vericidir” dedi.

Çetinsaya ziyaretinin ardından Harran Üniversitesi Osmanbey Kampüsünde düzenlenen toplantıya katılmak üzere Valilikten ayrıldı. Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç’i ziyareti sırasında Çetinsaya’ya Harran Üniversitesi Rektörü İbrahim Halil Mutlu eşlik etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com