Advert
Advert
Advert

Yılmaztekin Eyyübiye kırsalında

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Kemalettin Yılmaztekin, seçim çalışmaları kapsamında Eyyübiye ilçesinde ilçesine bağlı kırsal mahalleleri ziyaret etti. AK aday Yılmaztekin, AK Partinin her zaman ekonomik istikrar, kardeşlikten ve huzurdan yana olduğunu söyledi.

Yılmaztekin Eyyübiye kırsalında
Yılmaztekin Eyyübiye kırsalında

 


Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Yenice, Yardımcı, Güzeller, Görenler, Küpeli, Benarlı, Dolutepe, Kubacık, Sağlık, Mamuca mahallelerinde ziyaretlerde bulunan ve Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan AK aday Yılmaztekin, seçmenlerden destek talebinde bulundu.
Vatandaşların sorun ve sıkıntılarını dinleyen Milletvekili adayı Yılmaztekin, sorunların acilen çözüme kavuşturulması için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.
Gittiği her mahallede AK Partinin Türkiye ve Şanlıurfa’da yaptığı yatırımları anlatan Yılmaztekin, Cumhuriyet tarihi boyunca yapılmayan yatırımların AK Parti iktidarında 13 yılda yapıldığını hatırlattı.
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Kemalettin Yılmaztekin, “AK Parti her zaman ekonomik istikrar, kardeşlikten ve huzurdan yana oldu. Ancak bu güzel tablodan rahatsız olan bir takım güçler her anlamda güzel olan tabloyu bozmaya çalıştılar. Bizler 1 Kasım seçimlerinde AK Partiyi yeniden iktidara getirerek bu oyunu bozmak için elimizden geleni yapacağız” dedi.
Ekonomik istikrar, siyasi istikrar ve huzur ortamının yeniden sağlanması için seçmenlere hitap eden Yılmaztekin’e kırsal mahallelerden tam destek sözü geldi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Şanlıurfa’da Jandarma 205 öğrenci servis aracını..
Her An Harran Foto Maraton 2  yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler
Her An Harran Foto Maraton 2 yarışması sonuçlandı- işte kazanan isimler