Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Yılmaz Güney'in eşi konuştu

Yılmaz Güney'in eşi konuştu

Giriş Tarihi: 25 Kasım 2010 Perşembe 21:41
Yılmaz Güney'in eşi konuştu

Yılmaz Güneyin eşi Fatoş Güney bir programda herkesin merak ettiği o bilinmeyen geceyi anlattı.

Yılmaz Güneyin eşi Fatoş Güney bir programda CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlunun Pariste Yılmaz Güneyin mezarını ziyareti sonrası, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçelinin tepkisini değerlendirdi. Güney Gerçekten acı hissettim. Duygularımı ifade etmekte zorlanıyorum. İnsanın sevdiği birine haksızlık edildiğini görmesi çok üzüntü verici.  Üstelik cevap veremiyorsa bu kişi. Bizim geleneklerimizde ölmüş kişinin arkasından konuşmak yok dedi.

Fatoş Güney, Kılıçdaroğlunun mezar ziyareti için ise Kabristanı partileri adına ziyaretleri bize bir şey ifade etmiyor. Maalesef kimi zaman bir takım şeyler siyaset nedeniyle alevleniyor. Yılmaz büyük sinemacı - yazar ve bir mücadele insanı. Politik bir simge değerlendirmesini yaptı.

Fatoş Güney, Yılmaz Güneyin Yumurtalık Hakimi Sefa Mutluyu vurduğu geceyi de anlattı.

Geride kalanları rencide etmek, üzmek, kırmak istemediğini söyleyen Güney, Allah rahmet eylesin diyorum. Ama gerçekleri de söylemem gerekiyor. O gece Hakim Bey son derece içkiliydi, kendini bilemeyecek kadar içkiliydi dedi.

Fatoş Güney Hakim Bey sözle olsun, şiddetle olsun saldırılarda bulundu. Yılmaz asla kendisini tanımıyordu. Fakat inanın ki bir sanatçı için bu olay ölümden beterdi. 7 buçuk yıl yattı, haksız yere 19 yıl ceza almıştı şeklinde konuştu.

Koluna sandalye ile vurdu

Güney o anı şöyle anlattı: Film çekimindeki sesleri denemek için bir silah getirilmişti. İyi kayıt yapılmadığı ortaya çıktı. Tekrar kayıt edebilir miyiz dedi. Sonra iş çok başka yerlere girdi. Hayatını kaybeden kişi maalesef bir taraftı. Katil suçlamalarından hicap duyuyorum. Kesinlikle Yılmaz çekip tabancayı bir insanı vurmuş değil. Bir saldırı söz konusu oldu kendisine. Hatta Hakim Bey onu oradan uzaklaştırmak isteyen arkadaşlarının kollarından kurtulup, bir sandalye alıp Yılmazın koluna indirdi. Ertesi gün Yılmazın kolu mosmordu. Olay gerçekten denizin ortasında gemiye çarpan serseri bir mayındı.

Yılmaz Güneyin şiddet yanlısı olmadığını söyleyen Fatoş Güney, Her zaman şiddete karşıydı. Ama o bazı olayların içine sürüklendi. Yılmaz büyük bir hümanistti dedi. BUGÜN

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com