Advert
Advert
Advert

Yılmaz Erdoğan Şanlıurfa'da- VİDEO

Çekimleri Mardin’de süren “Eşekler ve Yüzmek” sinema filminde rol alan Yılmaz Erdoğan, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” mutfak ekibinin çekimlerinin ön araştırması için Şanlıurfa’ya geldi.

Yılmaz Erdoğan Şanlıurfa'da- VİDEO
Yılmaz Erdoğan Şanlıurfa'da- VİDEOŞanlıurfa Belediye’sinin davetlisi olarak kente gelen Yılmaz Erdoğan, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” için Başkan Ahmet Eşref Fakıbaba ile Esentepe Mahalledeki bin kişilik Belediye Nikâh ve Konferans Salonunda incelemelerde bulundu. Mekanı çekimler için uygun bulan Yılmaz Erdoğan, burada nikâhları kıyılan çiftte de sürpriz yaparak nikâh şahidi oldu.

Plansız ve beklemedikleri bir anda nikâh şahidinin Yılmaz Erdoğan, nikâhlarını kıyanın da Belediye başkanı Fakıbaba olmasına şaşıran Canoğlu ailesi, yaşadıkları sürpriz karşısında mutluluklarını gizleyemediler.

Başkan Fakıbaba ile makamında bir süre görüşen Yılmaz Erdoğan, geçmişte Şanlıurfa’da çekilen filimler, diziler üzerine sohbet etti. Yılmaz Erdoğan’a dünyanın ilk yerleşim yeri Göbeklitepe’yi de gezdiren Fakıbaba’ya Başkan Yardımcısı M.Emin İzol da gün boyu eşlik etti.

Tarihin sıfır noktası olarak nitelendirilen Göbekletepe’yi gezen Yılmaz Erdoğan, Fakıbaba’nın anlattığı Göbeklitepe’ye hayran kaldı. Balıklıgöl ve savaşçı Amazon Kadınlarının mozaiklerinin yer aldığı Halepli Bahçe’yi de gezen Yılmaz Erdoğan, Mardin’de gerçekleşen çekimlerde rol aldığı Menderes Samancılar ile birlikte Şanlıurfa’da yorgunluk attı.
Şanlıurfa’da Çok Güzel Hareketler Bunlar balikligol_com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Engelli Gencin Yüzü, Şanlıurfa Büyükşehirle Güldü
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı
Karar resmi gazetede yayınlandı! Fakıbaba'nın yeni müsteşarı atandı