Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Yıldırım Vekil adaylığına başvurdu, Taşeron işçilerine mesaj verdi

Yıldırım Vekil adaylığına başvurdu, Taşeron işçilerine mesaj verdi

Ak Parti İl Engelliler Koordinasyon Kurulu Kurucularından olan Ahmet Yıldırım Aday adaylığı Başvurusunda bulundu.

Giriş Tarihi: 5 Eylül 2015 Cumartesi 01:11
Yıldırım Vekil adaylığına başvurdu, Taşeron işçilerine mesaj verdi

2006 yılında kurulan Ak Parti İl Engelliler Koordinasyon Kurulu Kurucularından olan Ahmet Yıldırım, 26'ncı dönem aday adaylığı için baş vuruda bulundu.

Gençlik Kolllarında da görev alan Yıldırım, yaptığı baş vuru sonrası başta engelliler olmak üzere Ülke genelinde toplumda gündem konusu olan Kamu taşeron işçiliğinin sona erdirilmesi, oluşturulan Sendika faaliyetlerin bir an evvel etkin bir uygulanmaya dönüşülmesi gerektiğini ifade etti.

Türkiye Genelinde Kurulan Kamu Şirket Personelleri (KAŞİP)'in kurucalarından olan Ahmet Yıldrım şu anda AB Sürecinde Şanlıurfa'yı tanıtma Derneği'nde yönetim kurulu üyesi olarak devam ediyor. Üyeliğinin devam ettiği dernek tarafından da yapılan çalışmalarda da hedef bölge genelinde halkın teveccüh göreceği Haliliye Uluslararası İlahiyat Üniveritesi olarak Şanlıurfa'yı dünya geneline yaygınlaştırmak. Yapılması düşünülen faaliyetlerden bir diğeri ise ; Gençlere yönelik Yapılan bir Organizasyonda sokak, madde bağımlısı olan çocuklarımızı, aynı şekilde çalışma dönemi gelip de her hangi bir iş çalışma ortamına yerleşemeyen psikolojik açıdan rahatsız durumda bulunan kişilerimize ücretsiz olarak topluma kazandırma bir ekip olarak çalışma başlatıldığını ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com