Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Yiğit Bulut, Habertürk'ten ayrıldı

Yiğit Bulut, Habertürk'ten ayrıldı

Habertürk televizyonu genel yayın yönetmeni Yiğit Bulut'un görevden alındı. Habertürk'ün görevden alınmayla ilgili yaptığı açıklaması şöyle:

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 16:17
Yiğit Bulut, Habertürk'ten ayrıldı
Haberturk'ten yapılan yazılı açıklama:

Grubumuz İcra Kurulunda alınan karar gereğince, 2012 yılından itibaren Haberturk Televizyonumuzda yeni bir organizasyon modeli uygulamaya konulacağından, Haberturk Televizyonumuzda Genel Yayın Yönetmenliği kadrosu kaldırılmış bulunmaktadır.

Bu sebeple, Televizyonumuzda 2 yıldan beri Genel Yayın Yönetmenliği görevini başarıyla yürütmekte olan değerli arkadaşımız Sn. Yiğit Bulut’a yürüttüğü çalışmalar için teşekkür eder, bundan sonraki iş ve görevlerinde başarılar dilerim.

Haberturk Televizyonumuzdaki yeni görev tanımları bilahare tarafımdan ayrıca duyurulacaktır. Bütün arkadaşlarıma çalışmalarında başarılar dilerim.

Mehmet Kenan Tekdağ Ciner Medya Grup Başkanı

POLEMİK Mİ GÖTÜRDÜ

Haber 7, 22 Aralık'ta "Birand'ın karşısında kimse duramıyor" başlığıyla yayınladığı haberde şu değerlendirmeyi yapmıştı:
"Medya dünyasının ağır toplarından Mehmet Ali Birand’la polemiğe kimse dayanamıyor. Uğur Dündar’la sık sık polemiğe giren Birand bugün görevine devam ederken Dündar işsiz kaldı. Bİrand’la polemiğe giren Emin Çölaşan Hürriyet’ten ayrıldı, Reha Muhta ise bir türlü dikiş tutturamadı. Birand’ın karşısın en son Yiğit Bulut çıktı. (...) Birand’ın polemik geçmişine bakılırsa Yiğit Bulut’un işi zor görünüyor."

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

AA Türkiye Haberleri Yayın Yönetmeni Öymez: Dünyanın her tarafına ulaşmak istiyoruz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com