Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem YGM'den gençlere dini sohbet

YGM'den gençlere dini sohbet

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Yenişehir Gençlik Merkezi üyeleriyle birlikte ayda bir gerçekleştirdiği dini sohbetlerine devam ediyor.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2014 Salı 10:03
YGM'den gençlere dini sohbet

Yenişehir Gençlik Merkezi (YGM) açtığı kurs ve etkinliklerin yanı sıra gençlere faydalı bilgiler vermeyi amaçlayan dini sohbetler gerçekleştiriyor.

Ayda bir defa gençlere din ve ahlak üzerine yaptıkları sohbete bu defa ilahiyatçı Ömer Sabuncu katılarak gençlere hayat üzerine bilgiler verdi. Okul hayatlarında hedef belirlemenin ve buna göre çalışmanın esaslarını anlatarak, bunun içinde çok ve programlı çalışmalarını önerdi.

Daha sonra gençlerin soruları yanıt buldu.

Yenişehir Gençlik Merkezi Müdürü Abdullah Canbeyli, “ Ayda bir gerçekleştirdiğimiz dini sohbetlerin gençlere faydalı olacağı kanısındayız. Bu sebeple böyle bir yola koyulduk. Bu vesile ile Gençler, Ana-Babaya saygıyı, İslam’ın hayatımızdaki önemini, toplum içerisindeki hal ve hareketlerini tekrar gözden geçirme imkânı buluyor.” Dedi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürü Ertuğrul Yıldız ise,”  Gençleri din ve ahlak konusunda bilgilendirmeyi amaçlayan bu tür sohbetlerin fayda sağlayacağı kanısındayım. Bu sebeple YGM’nin ayda bir gerçekleştirdiği bu sohbetlerle gençlerimiz kendilerini daha da geliştirecek.” Diye konuştu. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa’da silahlı kavga:3 ölü, 4 yaralı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com